MatematikTeknofem

YGS-LYS KİMYA – Bileşikler 1

YGS-LYS için KİMYA-Bileşikler 1 videosunu izleyerek konuyu öğrenebilirsiniz.

Fem Yayınları uzman kadrosu tarafından hazırlanan videolar sayesinde anlayamadığınız veya tekrar etmek istediğiniz konuları izleyerek eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Önemli:
Ders anlatım sıralamaları ve Soru Bankalarındaki test-soru sıralamaları Youtube’nin sunduğu imkanlar ile sınırlıdır. Daha düzenli bir sıralama için www.teknofem.com sitemizi takip edebilirsiniz.

Bu videonun telif hakları TeknoFEM’e aittir. Videonun tamamı veya bir bölümü herhangi bir video platformunda, kurumsal veya kişisel sitelerde yayınlanması halinde telif hakları ihlali oluşacaktır.
TeknoFEM – http://www.teknofem.com
FEM Yayınları – http://www.femyayinlari.com

YGS-LYS KİMYA – Bileşikler 1 başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. YGS-LYS KİMYA – Bileşikler 1 izle, YGS-LYS KİMYA – Bileşikler 1 öğren, YGS-LYS KİMYA – Bileşikler 1 hazırlan, YGS-LYS KİMYA – Bileşikler 1 çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2015-05-22 19:05:58

Anahtar Kelimeler: teknofem

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

Bir Yorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: