MatematikTunç Kurt

Üslü Sayılar 4 -Tunç KurtPdf’ler için:http://tunckurtmatematik.com/

Selamlar.Üslü sayılar konusu basit olmasına rağmen bir o kadar da temel bir konu olmasından dolayı düzgün ve etkili bir şekilde öğrenilmelidir.Üslü sayıları benimle hallettiğiniz taktirde hem köklü sayılar,hem üslü sayılar hem de ondalıklı ve rasyonel sayılarda rahat edeceğinizi söyleyebilirim.Temel olarak üslü sayılarda işlemlerle beraber temel teoremleri ve ispatlarını da sizlere vermeye çalıştım.Lütfen videoları atlamadan ve önemli dediğim yerleri dikkate alarak izleyiniz.Başarılar..
İletişim: Batuhan Sönmez:www.instagram.com/batuhan_math

Tunç Kurt:www.instagram.com/tnckrtmat

source

Etiketler

İlgili Videolar

18 Yorum

  1. Ya takmışsınız YENİ NESİL (bu tür sorularda neyse artık) sorular yeni nesil sorular arkadaşlar yeni nesil diye bir şey yok soruyu hikayeleştirmişler sen konuyu bilmezsen yine yapamazsın normal halini çözemeyen o sizin dediğiniz yeni nesili hiç çözemez matematik başlı başına zaten mantık işidir kendinize gelin.
    Eline sağlık Tunç Hocam <3

  2. Hocam eskiden videolar bu kadar uzun sürmezdi sizinle kümeler videosu ile tanışmıştım cidden o konu anlatım mükemmeldi keşke o şekil de devam etsek bu şekilde parça parça ve çok uzun oluyor tabiki de son karar sizin. Emeğinize sağlık.

  3. Hala yeni nesil diye zırlayanlar var eşeğe bu kadar çok bu muhabbetin açıklamasını yapsan anlar yeter da yeter milletin motivasyonunu düşürmekten başka bir şeye yaramıyorsunuz gidin 10 günde matematiği bitiriyoruz kanallarını izleyin bizi bizle bırakın allah aşkına

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: