MatematikTunç Kurt

(TAMAMI ÇÖZÜMLÜ!) ALES 2017 İlkbahar Sayısal-1 Fullemek İsteyen İzlesinAles 2015 sonbahar-ilkbahar matematik sorularını çok keyifli bir şeklide çözdük.Ales,kpss ve dgs denemelerini kanalımda bulabilirsiniz.Başarılar.

iletişim instagram:http://bit.ly/tunkurtinstagram

Pdfler için;

Temiz:https://drive.google.com/open?id=1aiUTDG8nEgk-zZIEkYForH8UZidmw-31

Çözümlü:https://drive.google.com/open?id=1228tSCH6c843FZNUohPfPhVZhYshGWgN

TYT Konu Anlatım ve Soru Çözümleri Oynatma Listesi:http://bit.ly/tyttunckurt

AYT Konu Anlatım ve Soru Çözümleri Oynatma Listesi:http://bit.ly/ayttunckurt

Fizik Kayıtlarım :http://bit.ly/tunckurtfizik

Olimpiyat Matematik Kayıtlarım:http://bit.ly/tunckurtolimpiyat

ALES Konu Anlatım ve Soru,Çıkmış Çözümleri Oynatma Listesi:http://bit.ly/alestunckurt

KPSS Konu Anlatım ve Soru,Çıkmış Çözümleri Oynatma Listesi:http://bit.ly/kpsstunckurt

DGS Konu Anlatım,Çıkmış Çözümleri Oynatma Listesi:http://bit.ly/dgstunckurt

TAM Motivasyon ve Rehberlik:http://bit.ly/tunckurtmotivasyon

source

Etiketler

İlgili Videolar

22 Yorum

 1. Canım sıkıldıkça modum düştükçe "bana başaramazsın dediler başardım" videonuzu izliyorum.Anadolu sağlık meslek lisesi çıkışlıyım.Meslek lisesi olduğu için ders gormemiştik,hastane stajlarımdan dolayı dershaneye gitmemiştim.Fizik ve mat2 yi kendi başıma youtunedan video izleyerek yetişmeyeceğini bildiğimden dolayı dersleri elemeyi tercih ettim. Kendi çabamla servis odalarında biyoloji -kimya çalışırdım hep.Ve 2 derside ygs de fulledim. lysde de aynı derslerde sadece boşlarım vardı.Hastaneden çok yorgun gelirdim ders çalışırdım. evime uzaklığı 3 vesayıtti.İstanbulun trafiğide cabasıydı.Lise arkadaşlarım 2 yıllık bölümleri bile kazanamazken ben acınası çalışma günlerimle fakülte kazanmıştım.Temelim olmadığı için mezuna kalmadım .2 yıldır istanbulda özel bir üniversitede %50burslu hemşirelik okuyorum.Okula kayıt olmaya gittiğim ilk gün buraya ait olmadığımı hissetmem başlamıştı.O gün napıp ne edip yatay geçiş yapmam gerektiğini anlamıştım.İstanbulda çok iyi bir devlet üniversitesine geçmeliydim.Yıl boyu sanki okul benim değilmiş,hergün girip çıktıgım biyermiş,sıralar sınıflar benım degılmış gibi hissettim.1.senenin sonunda 3.70 ortalamam vardı istanbuldaki devlet üniversitelerine yatay geçiş için başvurdum yedeklerde kaldım.(ösys puanımda dolayı )pes etmedim 2.sınıftada sürekli çalıştım.2.sınıfın dersleri zordur yükseltemezsin ortalamanı dediler.Sene sonunda genel üni ortalamam 3.81 e yükselttim. Yine yatay geçiş denedim.Ve birkaç günden itibaren İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Hemşirelik Fakültesi öğrencisiyim.Hayallerime adım adım yaklaşıyorum.Artık hakettiğim,istediğim yerdeyim.içten içe yapabileceğime inanmayan tüm arkadaşlarıma akrabalarıma başararak cevabımı verdim.Hayalim liseden beri akademisyen olmaktı.İnşallah bu yolda hayallerime adım adım ilerliyorum.Matematiğim çok zayof olduğu için Ales çalışmaya şimdiden başlayacağım.Sizden ales videolarına devam etmenizi,kolay çözümler pratik bilgiler vermenizi çok istiyorum.Çok teşekkür ederim, bilimle kalın ! 🙂

 2. Abi yüklediğin trigonometri ders notlarını ben de almak,o orijinal sorular ile ben de uğraşmak ve trigoonmetriyi en derinden anlamak istiyorum.LÜTFEN GÖRDÜYSEN LİNK FALAN BIRAK.İLGİLENMEK,UĞRAŞMAK İSTİYORUM.SONRA BEN DE ÇIKARTACAĞIM NOTU.LÜTFEN ABİ,LÜTFEN..

 3. Hocam emeğiniz için teşekkürler. 40. Soru için bir önerim olacak:
  ABC üçgenini çizince iki üçgen daha ortaya çıkıyor.
  O=orjin olsun; OAC ve OAB üçgenleri.
  Bu iki üçgenin tabanları OA=10 birim, yükseklikleri de sırayla a ve 2a birim.
  Büyük üçgenin alanından küçük üçgeni çıkarırsak 60 yapacak:
  10a-5a=60 ise a=12

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: