GeometriMatematikSml Hoca

SML HOCA MATEMATİK KAMPI HAFTA-1 REHBERLİK VİDEOSU

Kanalıma Üye Olmak için :
https://www.youtube.com/channel/UCSiatSbaEJZpI_tkQXwRbcw/join

SML HOCA MATEMATİK KAMPI HAFTA-1 REHBERLİK VİDEOSU başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. SML HOCA MATEMATİK KAMPI HAFTA-1 REHBERLİK VİDEOSU izle, SML HOCA MATEMATİK KAMPI HAFTA-1 REHBERLİK VİDEOSU öğren, SML HOCA MATEMATİK KAMPI HAFTA-1 REHBERLİK VİDEOSU hazırlan, SML HOCA MATEMATİK KAMPI HAFTA-1 REHBERLİK VİDEOSU çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-07-06 23:17:09

Anahtar Kelimeler: “sml hoca”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

40 Yorum

 1. Hocam bizden daha iyi bilirsiniz siz. Bununla birlikte kendi düşüncemi belirtmem gerekirse pdfler sadece temel soruları içeriyor gibiydi. Bütün pdfler böyle mi olacak, böyle olacaksa da konu anlatımlar bu farkı kapatabilir mi? Bize verdiğiniz çabalar için tekrardan minnetimi sunarım.

 2. Kafamda Sorular var çünkü 1 sayfayı X/0 tanımsız olduğuna ayırmışsınız. diğer başka bir sayfayı 128 : (2-4) tarzında bir kısma ayırmışsınız tamam 1 sayfada 4 yeni tarz olduğuda doğrudur ama çok detaylı olucak tüm soru tiplerini tarayacağız demiştiniz. Bunu kitaplarınızla yada 5 soru çözüm videolarınızda olabilir ama bilemedim.
  -Pdfleri çıkartıp çözmeyi düşünüyordum ama çözülecek bir pdf gibi gelmedi kenan hocanın pdf gibi değil
  -Renkli çıkartmayı düşünüyordum gereksiz renklendirme yapılmış dikey pozisyonda olsa daha iyi olur
  pdflerden nasıl çok detaylı olucak bakıyorum bakıyorum benim beklentim daha fazlaydı galiba klasik öğretici soruda göremedim üzerinden ilerleyelim.

 3. hocam
  hocam pdfler çok kötü. ve konu anlatımı bakımından yetersiz durcakmış gibi gözüküyor. 20 dakikalık videolar yerine sağlam bir pdf ve soru geçişiyle 30-50 dk lık videolar tercih ederdim. geçen seneki konu anlatımı üzerine ekstra bişey eklenmediğini düşünüyorum

 4. Hocam sizden rica ediyorum. Bize diğer matematik hocaları gibi renkli renkli basit konu anlatımlı değil de sağlam hazırlayacak pdf leri görmek isterim neden derseniz etude gitmiyorum size güvendim renkli basit değil de daha kavrayacak sizin o bize diğer kişilerden fazlaca bilgi katacak zihninize (ihtiyacim)ız var yoksa ben de biliyorum diğer hocaları dinleyip kendimi kandırmayı lutfeeen pdfler kalp kırıcı oldu

 5. Arkadaşlar kalbinizi kırmak istemem ama saçma sapan sorular soruyorsunuz hoca demiş ki bu sistemde 0 yapan öğrenci sisteme uyarsa 20 ve üstü yapar adam alta gelmiş diyor ki 15 yapıyorum 25 yapar mıyım. :)))) pdf nerde diye yorumlara baktım sorularınızın çoğunu önceki videoda açıklamış biri de diyor ki hemen denemelere başlamak istiyorum çok ağır gitmiyor muyuz :dddd şaka mısın abi sen daha dur ilk konuları anlatmadı hoca. Soru sormak için soru sormayın :)) iyi çalışmalar

 6. Hocam skntıya giriyorsunuz biliyorum ama keşke pdfler toplu olarak atılabilse.Kırstiyeden çkartyorum fotokopicilerin aldğı fiyatn 3 katını alıyorlar. Bu gidişle" pdfler için ödediğim paralarla 20-30 test kitabı alırdım" diyeceğim sanırım..

 7. Hocamız bana güvenin dedi.
  Konularda muhakkak ki kolay, orta ve zor sorular olacaktır.
  Bu tür sorularla hocamizin tavsiye ettiği kaynaklarda da karşılaşılacaktır.
  Kendisine güveniyoruz.
  Bütün sınava gireceklere ve hocamıza başarılar diliyorum.

 8. Hocam, öncelikle ilginize teşekkürler, uğraşıp emek ettiğiniz için.
  PDF dosyaları, çok basit kaldı gibi. Her kanal TYT programına başladı ama çok pasif kalıyor. Bizler, sizi "yoğun" , "kaliteli" ve "detaylı" anlatım için tercih ettik. Bence, diğer Hocalara kıyasla çok daha kaliteli bir öğretmen statüsüne sahipsiniz. Üstünkörü anlat geç mantığı ile olmaz be Hocam. Yayınlayacağınız videolardan çok daha detaylı bilgi kazanmayı hedefliyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: