MatematikTunç Kurt

SADECE TÜREV -TUNÇ KURTSelamlar, bu video ekibimiz tarafından hazırlanmış olup hem sizlere hem de bizlere biraz da olsa motivasyon vermesi amacı ile hazırlanmıştır. YKS müfredatı dışında da konuları barındıran bu video, dilerseniz üniversitede calculus görün, dilerseniz genel matematik, analiz görün, dilerseniz de sınava hazırlanan bir öğrenci olun fazlasıyla ufkunuzu açacak ve ezberden uzak tatmin edici bir anlatıma sahip olması amacı güdülerek kaydedilmiştir. AYT için izlemek isterseniz AYT oynatma listemizde sizleri ilgilendiren ve kırpılmış halleri mevcut oradan da takip edebilirsiniz.Sevgilerle..

https://universkop.com/kimin-bu-matematik-arkadas/

İletişim:instagram/tnckrtmat

Tunç Kurt kişisel kanalım için:https://www.youtube.com/channel/UCokt4DbpnGDD6JdwK7V8aOg

TYT Konu Anlatım ve Soru Çözümleri Oynatma Listesi:http://bit.ly/tyttunckurt

AYT Konu Anlatım ve Soru Çözümleri Oynatma Listesi:http://bit.ly/ayttunckurt

Fizik Kayıtlarım :http://bit.ly/tunckurtfizik

Olimpiyat Matematik Kayıtlarım:http://bit.ly/tunckurtolimpiyat

ALES Konu Anlatım ve Soru,Çıkmış Çözümleri Oynatma Listesi:http://bit.ly/alestunckurt

KPSS Konu Anlatım ve Soru,Çıkmış Çözümleri Oynatma Listesi:http://bit.ly/kpsstunckurt

DGS Konu Anlatım,Çıkmış Çözümleri Oynatma Listesi:http://bit.ly/dgstunckurt

TAM Motivasyon ve Rehberlik:http://bit.ly/tunckurtmotivasyon

source

Etiketler

İlgili Videolar

42 Yorum

  1. Selamlar, bu video ekibimiz tarafından hazırlanmış olup hem sizlere hem de bizlere biraz da olsa motivasyon vermesi amacı ile hazırlanmıştır. YKS müfredatı dışında da konuları barındıran bu video, dilerseniz üniversitede calculus görün, dilerseniz genel matematik, analiz görün, dilerseniz de sınava hazırlanan bir öğrenci olun fazlasıyla ufkunuzu açacak ve ezberden uzak tatmin edici bir anlatıma sahip olması amacı güdülerek kaydedilmiştir. AYT için izlemek isterseniz AYT oynatma listemizde sizleri ilgilendiren ve kırpılmış halleri mevcut oradan da takip edebilirsiniz.Sevgilerle..

  2. Tunç kardeşim rasyonel sayılı işlemlerde pay ve paydadaki sayıları çarpanlarına ayırdıktan sonra bazılarını bazısıyla sadeleştirme yapıyoruzya bu çarpanlar arasında bölme yapmanın mantığı nereden geliyor ?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: