BiyolojiFUNDAmentals Biyoloji

Rekabet /191/10

”Bir Soru Bir Net” serisi FUNDAmentals Biyoloji TYT soru bankasından seçtiğim orjinal sorulardan oluşmaktadır. Bu sorular konuyu tekrar etmenizi ,hafızaya attığınız bilgileri çağırmanızı, bilgileri kodlamanızı, sinaptik bağlantılar kurmanızı ,hafızanızı güçlendirmenizi sağlayacaktır. Soruları önce kitaptan kendiniz çözüp anlamadığınız soruların çözüm videosunu izleyebilirsiniz. hepinize faydalı olmasını dilerim.
Kitaplarıma şu adresten ulaşabilirsiniz.
https://dogrukaynak.com/markalar/detay/fundamentals?b=15305 Kitaplarıma aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz
https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/kitapdetay/1060/tyt-fundamentals-biyoloji-soru-bankasi

https://dogrukaynak.com/urunler/detay/1060

Rekabet /191/10 başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Rekabet /191/10 izle, Rekabet /191/10 öğren, Rekabet /191/10 hazırlan, Rekabet /191/10 çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-06-19 16:00:17

Anahtar Kelimeler: “FUNDAmentals Biyoloji”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

22 Yorum

  1. Gençler III.zaman aralığında popülasyon taşıma kapasitesine ulaştığı ve çevre direnci fazla olduğu için rekabet en fazladır. II. zaman aralığında ise birey sayısının hızlı artışı yüzünden besin bulamama yer kıtlığı baş göstereceği için I. zaman aralığına göre rekabet fazla olacaktır. Dolayısıyla III – II – I olarak sıralanır.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: