Barış AKINCIOĞLUFizik

Ramazan YETGİN – Atatürk İlke ve İnkılapları – I (Canlı) 2020

Türkiye’nin Hocaları Sizin yanınızda …
Kitap Satışımız İçin;
https://www.benimhocam.com
https://www.facebook.com/benimhocamyayin/
https://www.instagram.com/benimhocam/
https://twitter.com/Benimhocamyayin

Ramazan YETGİN – Atatürk İlke ve İnkılapları – I (Canlı) 2020 başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Ramazan YETGİN – Atatürk İlke ve İnkılapları – I (Canlı) 2020 izle, Ramazan YETGİN – Atatürk İlke ve İnkılapları – I (Canlı) 2020 öğren, Ramazan YETGİN – Atatürk İlke ve İnkılapları – I (Canlı) 2020 hazırlan, Ramazan YETGİN – Atatürk İlke ve İnkılapları – I (Canlı) 2020 çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-03-21 15:53:05

Anahtar Kelimeler: benim hocam

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

26 Yorum

  1. Türkiye'nin belki de Atatürk'ten sonra (dizi karakterleri hariç) en çok tanınmış ikinci öğretmeni olabilirsiniz. Buna karşın hala "beni tanımayanlar varsa" diyip kendinizi tanıttınız. Böyle bir alçakgönüllülük olamaz. Harikasınız hocam.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: