KimyaÜniversite Kimyası

Periyodik Tablo: Elementlerin Sınıflandırılması (Kimya / Periyodik Tablo)

Daha fazlası için: http://www.khanacademy.org.tr

Matematikten sanat tarihine, ekonomiden fen bilimlerine, basit toplamadan diferansiyel denklemlere, ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine binlerce ücretsiz ders videosu, interaktif alıştırma ve daha fazlası Khan Academy’de.

Khan Academy Türkçe
Eğitimde fırsat eşitliği için herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim.
http://www.khanacademy.org.tr
http://www.youtube.com/khanacademyturkce
https://www.facebook.com/khanacademyturkce
https://www.twitter.com/khanacademytr

Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin İngilizce ve diğer dillerdeki dersleri için:
http://www.khanacademy.org

The periodic table – classification of elements
https://www.khanacademy.org/science/chemistry/periodic-table/copy-of-periodic-table-of-elements/v/periodic-table-introduction

Periyodik Tablo: Elementlerin Sınıflandırılması (Kimya / Periyodik Tablo) başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Periyodik Tablo: Elementlerin Sınıflandırılması (Kimya / Periyodik Tablo) izle, Periyodik Tablo: Elementlerin Sınıflandırılması (Kimya / Periyodik Tablo) öğren, Periyodik Tablo: Elementlerin Sınıflandırılması (Kimya / Periyodik Tablo) hazırlan, Periyodik Tablo: Elementlerin Sınıflandırılması (Kimya / Periyodik Tablo) çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2015-10-14 14:23:05

Anahtar Kelimeler: ‘Üniversite Kimyası’

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

11 Yorum

  1. silisyum silikon değil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!__________________________________________!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: