GeometriKenan Kara

Paralelkenar 2

Paralelkenar konu anlatımı

Paralelkenar 2 başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Paralelkenar 2 izle, Paralelkenar 2 öğren, Paralelkenar 2 hazırlan, Paralelkenar 2 çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2017-11-02 06:18:59

Anahtar Kelimeler: “kenan kara”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

11 Yorum

  1. Hocam ne kadar teşekkür etsem azdir hocalara geldik vs kanallar gibi bebeklere balon değil bir işi yapıyorsa hakkını verim diyorsunuz.Hocak bir de birey b çözüyorum bundan sonra ne yapmamı onerirsiniz geometri adına tavsiyelerinizi bekliyorum.

  2. Hocam şu an paralelkenardayım. Sizle çalışmadan önce karekök 0 çözmüştüm pek bir şey katmamıştı. Sonrasında sizi keşfettim. Sizle başladım geometriye ve geometriden büyük zevk alıyorum şu an. Sene sonunda sonuçlar açıklanınca kaç net yaptığımı yazarım. Gerçekten şunu bilmenizi isterim ki bana kattığınız şeyler birebir tanıştığım 12 yıllık eğitim hayatımda dersime gireb pek çok hocadan daha fazla.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: