Bütün DerslerHocalara Geldik

Paraboller -4 (Grafiği Verilen 2. Dereceden Fonksiyonun Denklemini Kurma)

11. Sınıf Matematik – TYT – AYT
Kanalımıza abone olmak için tıklayın ► https://goo.gl/JpWdhc
Hocalara Geldik Web Sitesi : http://hocalarageldik.com/
Kitap ve ürünler için: https://magaza.hocalarageldik.com/

Hocalara Geldik Rehberlik : https://goo.gl/B2ZzcE

Dicikoç 🙂

iOS: https://goo.gl/eJYwBf

Android: https://goo.gl/BDUqig

Hocalara Geldik Sosyal Medya’da :

Facebook : https://www.facebook.com/hocalarageldik
Instagram: https://www.instagram.com/hocalarageldik/
Twitter : https://twitter.com/hocalarageldik
Google + : https://plus.google.com/+Hocalarageldik

Paraboller -4 (Grafiği Verilen 2. Dereceden Fonksiyonun Denklemini Kurma) başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Paraboller -4 (Grafiği Verilen 2. Dereceden Fonksiyonun Denklemini Kurma) izle, Paraboller -4 (Grafiği Verilen 2. Dereceden Fonksiyonun Denklemini Kurma) öğren, Paraboller -4 (Grafiği Verilen 2. Dereceden Fonksiyonun Denklemini Kurma) hazırlan, Paraboller -4 (Grafiği Verilen 2. Dereceden Fonksiyonun Denklemini Kurma) çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2018-10-08 18:23:28

Anahtar Kelimeler: “Hocalara Geldik”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

44 Yorum

  1. Ya siz harikasınız gerçekten. Yeni nesil sorulara karşı olan tüm önyargılarımı yıkıyorsunuz. Dershane hocalarımız hala aynı kafadalar zira. kendi kendimize öğrenmeye çalışmak çok korkutucuydu!

  2. hocam son soruda A ve B noktalarının yerden yüksekliğini bulurken fonksiyondaki sabit sayıyı 40 değil 20 olarak yazdınız işlemde hata oldu 80 değil 100 gelmesi gerekiyor ( bu arada sizin sayenizde matematik sevdalısı olduk Allah razı olsun seviyorum sizi)

  3. Hocam benim anlamadigim bir konu var 2. Der. Denk. Konusunda ( x-x1).(x-x2)=0 ile denklemi bulabirsiniz demistiniz parabol konusunda ise basina a kat sayisini koydunuz simdi ben hangisini kullanicam bilmem anlatabildimmi

  4. 7:56 daki soruda tepe noktasında durmasının sebebi kolların aşağı doğru gidiyor oluşundan bir çukur gibi olacak. O top sağ sol sağ sol yapıp ne yapıp edip en dipte duracak ve bir parabolün tepe noktası da ya en alttaki ya da en üstteki noktadır. Bundan dolayı, değil mi?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: