Ertan Sinan ŞahinFizik

ODTÜ'de Rıdvan Erata ile Samimi Sohbetler – RAP, TELAFFUZLARIMIZ, SINAV KAYGISI, AVM, K. KARTLARI

Video’nun diğer kısmına Rıdvan Erata kanalından ve aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://youtu.be/gd3zfDMtd_k

Rıdvan Erata’nın kanalına abone olmak için : http://bit.ly/ridvanerata

ODTÜ’de Rıdvan Erata’yı ağırladık.

Biz Rıdvan’ı çok sevdik, sizin de çok seveceğinizi düşünüyoruz :). Bu sırada Rıdvan’ın kendi deneyimlerini dinleme şansı bulduk. Sınav telaşının arasında sizler için keyifli ve öğretici bir video olacağını umuyoruz. İyi seyirler.

ODTÜ'de Rıdvan Erata ile Samimi Sohbetler – RAP, TELAFFUZLARIMIZ, SINAV KAYGISI, AVM, K. KARTLARI başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. ODTÜ'de Rıdvan Erata ile Samimi Sohbetler – RAP, TELAFFUZLARIMIZ, SINAV KAYGISI, AVM, K. KARTLARI izle, ODTÜ'de Rıdvan Erata ile Samimi Sohbetler – RAP, TELAFFUZLARIMIZ, SINAV KAYGISI, AVM, K. KARTLARI öğren, ODTÜ'de Rıdvan Erata ile Samimi Sohbetler – RAP, TELAFFUZLARIMIZ, SINAV KAYGISI, AVM, K. KARTLARI hazırlan, ODTÜ'de Rıdvan Erata ile Samimi Sohbetler – RAP, TELAFFUZLARIMIZ, SINAV KAYGISI, AVM, K. KARTLARI çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2019-01-25 16:35:28

Anahtar Kelimeler: ertan sinan şahin

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı