GeometriKenan Kara

Nokta Analitiği 7 (Test 2) (Sayfa 24-26)

Acil Matematik ANALİTİK GEOMETRİ Fasikülü üzerinden konu anlatımı

Nokta Analitiği 7 (Test 2) (Sayfa 24-26) başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Nokta Analitiği 7 (Test 2) (Sayfa 24-26) izle, Nokta Analitiği 7 (Test 2) (Sayfa 24-26) öğren, Nokta Analitiği 7 (Test 2) (Sayfa 24-26) hazırlan, Nokta Analitiği 7 (Test 2) (Sayfa 24-26) çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-01-07 22:04:06

Anahtar Kelimeler: “Kenan Kara”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

12 Yorum

  1. @kenankarailegeometri hocam 60k dan mezunum şuan Yayın Denizi Tek Geometri Soru Bankasını çözüyorum yarıladım sayılır bundan sonr Bilgi Sarmal, Karekök Ayt ve Acil Geometri yi de çözmek istiyorum ama yetiştiremem korkusu var sizce gereksiz mi olur 4 kaynak çözmem, Karekök ü sınava girmeden mutlaka çözün diyorlar aynı şekilde Acil için de öyle deniyor ama Yayın Denizinden direkt Karekök e geçersem zorlanırım korkusu var o yüzden Bilgi Sarmal ı ara kitap olarak kullanmak istiyorum düşünceleriniz benim için çok değerli cevap verirseniz çok memnun olurum arkadaşlar siz de fikirlerinizi söyler misiniz lütfen?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: