MatematikTunç Kurt

Mutlak Değer 3 -Tunç KurtSelamlar.Batuhan hocamla beraber kendi başımıza,kendi emeklerimizle yaptığımız ve yazdığımız mutlak değer dosyamız sizlerle.İçerisinde mutlak değerin tanımı,mutlak değer fonksiyonu,mutlak değer fonksiyonunun grafikleri,mutlak değerin özelliklerine detaylıca değindiğimiz bu doküman eksik bir yer bırakmadan mutlak değer konusunu bitirmenize yardımcı olacaktır.Sevgilerle.

İletişim: Tunç Kurt: www.instagram.com/tnckrtmat

İletişim:Batuhan Sönmez:www.instagram.com/batuhan_math

Mutlak Değer Fasikülü(Temiz):https://drive.google.com/open?id=1JzkK8dyTcI41ZIQPbYrOZzqMedtf-8BG

Çözümlü:https://drive.google.com/open?id=1T7rf869l3gqbRktUK9gUoXHX-7o_2QBN

source

Etiketler

İlgili Videolar

17 Yorum

  1. hocam ben 7. sınıfım 8e geçtim ve bu tatilde 7. sınıf tekrar yapacaktım neyse güzel başladım 3 tane soru bankası aldım türkçe matematik ve fen hocam pazartesi fen salı çarşamba türkçe çalışıyorum perşembe günü matematik çalışmam gerek ama korkuyorum matematikten korkuyorum ancak fen ve türkçede böyle bir şey yok rahatça yapıyorum matematiğe karşı bir korkum var ama derslere katılımım olsun matematiğim iyi ama neden bilmiyorum korkuyorum odaya gittiğimde ayaklarım geriye gidiyor bunu nasıl yenebilirim bir abi olarak kardeşine yardım et lütfen

  2. Posteri boşverinde sayın hocam örnek 10da 21.23 de
    |x-2| leri sadeleştirince x=2 olarak bir kök elde ediyoruz diyebiliriz eğer öyleyse mutlak değerde sadeleştirme yaptığımız zaman gelen kökleri her zaman denklemde kontrol etmemiz gerekiyor mu x=2 denklemin sağlamıyor çünkü ?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: