Bütün DerslerHocalara Geldik

Motivasyon Falan Yok, Netler Ya Düşüyor Ya Da Yerinde Sayıyor!

Yeni videolar için ► https://goo.gl/FmRdth
Tüm Derslerin PDF’leri: https://www.hocalarageldik.com
TYT Konsantrasyon Matematik Poster Hediyeli: https://magaza.hocalarageldik.com/tyt-matematik-soru-bankasi-konsantrasyon
Konsantrasyon Türkçe Deneme: https://magaza.hocalarageldik.com/tyt Konsantrasyon Matematik Deneme: https://magaza.hocalarageldik.com/tyt
Tamamı Çözümlü Kitap &Setler: https://magaza.hocalarageldik.com
Güncel Genel Tekrar Videoları İçin: https://www.youtube.com/channel/UCBcM

Dicikoç 🙂
iOS: https://goo.gl/eJYwBf
Android: https://goo.gl/BDUqig

Sosyal Medya:
Facebook : https://www.facebook.com/hocalarageldik
Instagram: https://www.instagram.com/hocalaragel
Twitter : https://twitter.com/hocalarageldik

Motivasyon Falan Yok, Netler Ya Düşüyor Ya Da Yerinde Sayıyor! başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Motivasyon Falan Yok, Netler Ya Düşüyor Ya Da Yerinde Sayıyor! izle, Motivasyon Falan Yok, Netler Ya Düşüyor Ya Da Yerinde Sayıyor! öğren, Motivasyon Falan Yok, Netler Ya Düşüyor Ya Da Yerinde Sayıyor! hazırlan, Motivasyon Falan Yok, Netler Ya Düşüyor Ya Da Yerinde Sayıyor! çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2019-12-28 07:02:20

Anahtar Kelimeler: Hocalara Geldik

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

40 Yorum

 1. Hocam matematikte sıkıntım şu soru çözerken bir yere kadar geliyorum sonra yapamıyorun sorunun devamını getiremiyorum. Bunun nedeni ne olabilir? Bir de normal test çözerken yapıyorum çözüyorum matematiği ama denemeye gelince hiç yapamıyorum bunu nasıl aşabilirim?

 2. Aile baskısını, ailemin üniversiteyi kazanmış diğer insanlarla karşılaştırması beni çok üzüyor ve moralimi bozuyor. Bu durumu nasıl çözebilirim? Sınava kalan zamanda nasıl bir psikolojiye adapte olmalıyız? Eşit ağırlık ilk 100 bini hedefliyen birisi için şubata Türkiye geneli deneme sınavlarına girmeye başlasa çok geç kalmış olur mu denemelere girmek icin?

 3. Hocam evde çalışan bir mezun olarak kendimi çok yalnız hissediyorum .irademe çok yenik düşüyorum . Plan yapıp uyamıyorum .Sabah erken kalkamıyorum .Zaman çok hızli ilerliyor lakin ilerleyen zamana karşı benim yaptıklarım çok az.

 4. hocam şimdi evde çalışanlar için bunu soruyorum, konular tamamen bitmediği için deneme çözmeye evde devam edip birkaç ay sonra konular tamamen oturduğunda kurumlarda veya halka açık alanlarda, kütüphanelerde çözsek ne kadar doğru olur ?

 5. Bıraksam ne yazar bırakmadığım halde böyle ise bıraksam iyi mi olacak?Onun için pes etmek yok! Düzenli,verimli ve sürekli çalışmak gerek zirveye ulaşmak için.Elimizden geleni yapmalıyız, elimizden gelmeyenler için de Rabb' imizden yardım istemeliyiz ki zaten elimizden geleni yaparken dahi bize yardım ediyo Rabb' imiz .Rabb imiz varken bir yere varamamamız demek ne demek?O ki ne güzel vekil ne güzel Mevla çünkü her çalışmanın karşılığını fazlası ile bize verecektir tek güven kaynağımız Allah dururken vazgeçmek yakışmaz kula.Kaybettiğimizde değil vazgeçtiğimizde yeniliriz.Onun için yola devam çünkü bu yolda yalnız değiliz Rabb' imiz her daim bizimle.Hayırlısı ise zaten nasip edecektir o kulunun iyiliğini ister.

 6. Çok dalgalı gidecek beyler ama inanın ben şu an 85 leri görüyorum(Tyt)
  (Matematiği çok kötü yapıyorum)
  Deneme analizi çok çok önemli.Bir denemede yaptığım yanlışların hepsi tek tek önüne çıkıyor.

  Hocam bir de ayt ye yönelik videolar ne zaman gelecek?

 7. Hocam seksen nete cıktım doksan bese cıktım özdebirde 66 yaptım ben anlamıyorum iki ay önce genel denemelerim seksen civarıydı suan yetmis civarındayım ama bu kadar ucurum olması cok üzüyor ister istemez ayt ye yeni baslarken tyt nin düsmesi ister istemez moral bozuyor

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: