Bütün DerslerHocalara Geldik

Mezunlar Matematiğe Nasıl Çalışmalı? l YKS 2020

Mezunlar Matematiğe Nasıl Çalışmalı?
Yeni videolar için ► https://goo.gl/FmRdth

Hocalara Geldik Web Sitesi: https://www.hocalarageldik.com
Kitap ve ürünler için: https://magaza.hocalarageldik.com

Sosyal Medya Hesaplarımız;

Facebook: https://goo.gl/nmMzSX
Twitter: https://goo.gl/3B1cu5
İnstagram: https://goo.gl/dvRrvw

Mezunlar Matematiğe Nasıl Çalışmalı? l YKS 2020 başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Mezunlar Matematiğe Nasıl Çalışmalı? l YKS 2020 izle, Mezunlar Matematiğe Nasıl Çalışmalı? l YKS 2020 öğren, Mezunlar Matematiğe Nasıl Çalışmalı? l YKS 2020 hazırlan, Mezunlar Matematiğe Nasıl Çalışmalı? l YKS 2020 çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2019-08-14 10:44:25

Anahtar Kelimeler: Hocalara Geldik

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

39 Yorum

  1. Arkadaşlar bu kadar mı plan yapmayı bilmiyorsunuz? Hemen bir tane yazayım: 30 dakika ders (matematik konu anlatımlı kitaptan basit soruları çözme), 5 dakika mola, 30 dakika ders (ikinci bir kaynaktan soru bankası konuyla alakalı birkaç test çözmek, yapamadığının internetten çözümüne bakma). Konu anlatımı, soru çözümü, çözemediğini çözmeyi öğrenme, zaten yapılması gereken 3 şey; özel formülü yok. Zaman kaybetmeyin.

  2. Vural hocam ne zamandır yazicam yazamıyorum size cook teşekkür ederim. Yıl boyunca matematiği sadece sizden çalistim. Harika anlatımıniz ve konunun özünü anlatmanız tam olarak yeni sınav sisteminde işimize yaricak en mantıklı şey. Tyt 33 3, ayt 35 3 yaptım tekrardan teşekkürler 🙂 yaptığınız işin kıymeti çok büyük ve harika bi insansınız, bu işi asla bırakmayın…

  3. Peki Yks matematik konuları ayda kaç konu olarak ilerlemeliyiz? Tabiki konuyu anlamayınca bu süre yayılabilir. Onu istisna kabul edelim. Tyt ve ayt birlikte götürün diyenler oldu. Tyt erken bitirmeye mi bakalım? Yoksa ikisini aynı götürmeye mi?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: