Ertan Sinan ŞahinFizik

Lise Fiziğinin Sınırlarının Ötesine – Konuğumuz Engin Aydın

Engin hocamızla lise fiziğinde detaylarını girilmeyen bazı özel konuları irdeleyeceğiz. Pazar günü için güzel bir sohbet havasında bir yayın hazırlamaya çalışacağız sizlere.


YKS 2019 videoları için: http://bit.ly/yks-2019
Yeni videoları kaçırmamak için: http://bit.ly/ertansinansahin
TYT – YKS kısayol videoları: http://bit.ly/tyt-yks-kisayol
Haşırt To The Blackboard Serisi: http://bit.ly/hasirt-to-the-blackboard


https://instagram.com/ertansinansahin
https://facebook.com/ertansinansahin
https://twitter.com/ertansinansahin

Lise Fiziğinin Sınırlarının Ötesine – Konuğumuz Engin Aydın başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Lise Fiziğinin Sınırlarının Ötesine – Konuğumuz Engin Aydın izle, Lise Fiziğinin Sınırlarının Ötesine – Konuğumuz Engin Aydın öğren, Lise Fiziğinin Sınırlarının Ötesine – Konuğumuz Engin Aydın hazırlan, Lise Fiziğinin Sınırlarının Ötesine – Konuğumuz Engin Aydın çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2019-06-23 14:14:13

Anahtar Kelimeler: ertan sinan şahin

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

14 Yorum

  1. Ertan Hocam, Engin Hoca'ya biraz besleme muamelesi yapmışsınız bedeniniz 2 metre önde hiç yüzüne bakmıyorsunuz ve hocamızın heyecanlı konuşmaları karşısında soğuk durmuşsunuz. Nedense yayın boyunca sizin hareketlerinize odaklandım Hocalara Geldik teki Vural Hoca'yla Raşit Hoca gibi olmuşsunuz :)))

  2. Ölçme ve değerlendirme tuzak sorularla yapılmaz. ÖSYM son yıllarda özel durumları dikkate alarak özel durumlardan öğrenciyi düşürmeye çalışmıyor. Açısal momentum veya açısal hızla ilgili bir sürü özel durum ele alınabilir. Bu durumlar biz fizik öğretmenleri için güzel tartışmalar olabilir.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: