BiyolojiSenin Biyolojin

🏆🏆KİTAP ÇEKİLİŞİ – BİYOTİK YAYINLARI – TYT VE AYT SORU BANKASI & DENEME SINAVLARI🏆🏆

Çekilişe katılmak için : https://giv.gg/3h0x1O bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu videomuzda biyotik yayınları TYT , AYT soru bankası ve deneme sınavlarını çekiliş ile gönderiyoruz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayın : http://www.youtube.com/user/seninbiyolojin?sub_confirmation=1

Tavsiye edilen oynatma listeleri

2020 TYT Biyoloji Konu Anlatımları : http://bit.ly/2020tytkonu
2020 TYT Biyoloji Soru Çözümleri : http://bit.ly/2020tytsoru
TYT – AYT Biyoloji Canlı Dersler : http://bit.ly/2020canli
TYT – AYT Biyoloji Podcastler : http://bit.ly/biyopodcast
TYT – AYT Kısa Bilgiler Serisi : http://bit.ly/kisatekrar

Merhaba ben Aras Tuğcu ! Senin Biyolojin projesi ise güncel ÖSYM ve MEB müfredatını kaynak alarak 2020 TYT ve AYT biyoloji dersleri hazırlıyorum. Kanalımızda biyoloji ders notları , biyoloji konu anlatımları , biyoloji soru çözümleri , biyoloji deneme sınavları , biyoloji podcast(sesli kayıtları) , biyoloji çıkmış sorular , yazılıya hazırlık dersleri ve biyoloji canlı derslerine ulaşabilirsiniz. Düzenli olarak hafta içi video yüklüyorum .Kanalımıza abone olarak ailemize katılabilir ve biyoloji ile ilgili tüm problemlerinizi giderebilirsiniz.

🏆🏆KİTAP ÇEKİLİŞİ – BİYOTİK YAYINLARI – TYT VE AYT SORU BANKASI & DENEME SINAVLARI🏆🏆 başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. 🏆🏆KİTAP ÇEKİLİŞİ – BİYOTİK YAYINLARI – TYT VE AYT SORU BANKASI & DENEME SINAVLARI🏆🏆 izle, 🏆🏆KİTAP ÇEKİLİŞİ – BİYOTİK YAYINLARI – TYT VE AYT SORU BANKASI & DENEME SINAVLARI🏆🏆 öğren, 🏆🏆KİTAP ÇEKİLİŞİ – BİYOTİK YAYINLARI – TYT VE AYT SORU BANKASI & DENEME SINAVLARI🏆🏆 hazırlan, 🏆🏆KİTAP ÇEKİLİŞİ – BİYOTİK YAYINLARI – TYT VE AYT SORU BANKASI & DENEME SINAVLARI🏆🏆 çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-01-02 18:00:00

Anahtar Kelimeler: “Senin Biyolojin”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

28 Yorum

  1. Selamlar ; çekiliş bağlantısı şuan için youtube tarafından nedenini bilemediğimiz bir şekilde engellendi. Bu yüzden çekiliş bağlantısını göremiyorsunuz. Düzeltmek için youtube ile yazışıyoruz , bilginize sunarım.

  2. Selamlar , çekiliş sona ermiştir. Güvenilir olması adına ve içinizde şüphe kalmaması adına çekiliş sonuçlarını video çekip açıklayacağım. Kazananları da birlikte göreceğiz. Bu hafta içerisinde çekip yüklemiş olurum , katılan destek veren herkese teşekkürler.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: