KimyaKimya Adası

KİMYA VE ENERJİ – AYT KİTABIMIZDAN SORU ÇÖZÜMÜ

AYT için örnek bir testi kendi kitabımda bulunan sorulardan seçtim. Kitabımızın 4. ünitesinin son değerlendirme testini sizler için çözdüm. Faydalı olmak dileğiyle… Not : Kitaba TONGUÇ YAYINLARININ kitaplarını bulunduran kırtasiyelerden ve aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sizlere başarılar diliyorum.
https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/kitapdetay/697/ayt-konu-ozetli-kimya-soru-bankasi

KİMYA VE ENERJİ – AYT KİTABIMIZDAN SORU ÇÖZÜMÜ başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. KİMYA VE ENERJİ – AYT KİTABIMIZDAN SORU ÇÖZÜMÜ izle, KİMYA VE ENERJİ – AYT KİTABIMIZDAN SORU ÇÖZÜMÜ öğren, KİMYA VE ENERJİ – AYT KİTABIMIZDAN SORU ÇÖZÜMÜ hazırlan, KİMYA VE ENERJİ – AYT KİTABIMIZDAN SORU ÇÖZÜMÜ çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-01-04 11:29:21

Anahtar Kelimeler: “Kimya Adası”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

6 Yorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: