Ertan Sinan ŞahinFizik

Kavramlar – Kavram Yanılgıları Serisi #7 – MF Kazanım TYT ve AYT Fizik Soru Bankası + PDF

PDF: https://ertansinansahin.com/mf-kazanim-tyt-ve-ayt-fizik-soru-bankasi-pdf/

Bu videoda kaldırma kuvveti ve hareket konularından iki önemli soruyu tartışıyoruz.
#kaldırma kuvveti #hareket #kuvvet

Bu seride MF Kazanım TYT ve AYT soru bankalarından seçme sorular çözüyoruz. Amacımız kavramları ve kavram yanılgılarını detaylıca ele almak ve ince detaylara dokunmak.


https://ertansinansahin.com/
https://www.instagram.com/ertansinansahin/
https://www.instagram.com/universkop/
https://www.youtube.com/universkop/

Kavramlar – Kavram Yanılgıları Serisi #7 – MF Kazanım TYT ve AYT Fizik Soru Bankası + PDF başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Kavramlar – Kavram Yanılgıları Serisi #7 – MF Kazanım TYT ve AYT Fizik Soru Bankası + PDF izle, Kavramlar – Kavram Yanılgıları Serisi #7 – MF Kazanım TYT ve AYT Fizik Soru Bankası + PDF öğren, Kavramlar – Kavram Yanılgıları Serisi #7 – MF Kazanım TYT ve AYT Fizik Soru Bankası + PDF hazırlan, Kavramlar – Kavram Yanılgıları Serisi #7 – MF Kazanım TYT ve AYT Fizik Soru Bankası + PDF çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2019-12-03 14:34:34

Anahtar Kelimeler: “ertan sinan şahin”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı