KimyaKimyacı Gülçin Hoca

İyi ki Öğretmen Olmuşum.İyi ki varsınız:)

Hepinizi çok ama çok seviyorum gençler.Herşey gölünüzce olsun.Kendinize iyi bakın emi:)

İyi ki Öğretmen Olmuşum.İyi ki varsınız:) başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. İyi ki Öğretmen Olmuşum.İyi ki varsınız:) izle, İyi ki Öğretmen Olmuşum.İyi ki varsınız:) öğren, İyi ki Öğretmen Olmuşum.İyi ki varsınız:) hazırlan, İyi ki Öğretmen Olmuşum.İyi ki varsınız:) çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2018-11-24 13:27:41

Anahtar Kelimeler: “kimyacı gülçin hoca”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

14 Yorum

  1. Hocam öncelikle öğretmenler gününüz kutlu olsun. Bunu burada sormak doğru mu bilmiyorum ama aklıma takılan bir şey var. Kütlenin korunumu kanunu her tepkimede geçerli mi mesela denge tepkimesi normal tepkimeler falan. Böyle kanunun varlığından haberdarım ama bir soru çıkıyor özkütle hakkında yorum istiyor hacim sabit diyor kütlenin korunumundan kütle sabit deyip özkütle değişmez diyemiyorum mesela. Aklıma bu kanun gelmiyor onun hakkında soru çözmüyorsam. Bunun istisnası var mı yani çeldiricisi. Sizin anlattığınız veya çözdüğünüz sorulara bakmadım ayt çalıştığım için ama oralarda anlatmışsanız dinleyeyim. Çok teşekkürler.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: