Bi Ders AnlatımıBütün Dersler

ISI SICAKLIK – HAL DEĞİŞİMİ | TYT FİZİK 2020 – GÖKMEN KARAHÜSEYİNOĞLU #fizik #konuanlatımı #11

ISI SICAKLIK – HAL DEĞİŞİMİ | TYT FİZİK 2020 – GÖKMEN KARAHÜSEYİNOĞLU #fizik #konuanlatımı #11

Merhabalar bizler Aydın Özel Kavaklı Anadolu Lisesi öğretmenleriyiz ! TYT – AYT üniversite hazırlık ve okul müfredatına uygun olarak kolay öğrenmenizi sağlayacak en pratik şekilde anlatılan dersler sizleri üniversite sınavında ve derslerinizde başarıya taşıyacak.

Bi Ders Anlatımı kanalımızdaki derslerimizi beğendiyseniz, daha da geliştirebilmemiz için bizlere destek olmak amacıyla videoları “beğenmeyi” unutmayınız !

Güncel olarak eklenecek ders anlatımlarını kaçırmamak için https://www.youtube.com/channel/UCyEIrMtIM8brFUtQ5cfYFzw?sub_confirmation=1 linkine tıklayarak abone olun.

Sosyal Medya Hesaplarımız
– Facebook https://www.facebook.com/bidersanlatimi
– Instagram https://www.instagram.com/bidersanlatimi
– Facebook https://www.facebook.com/kavaklianadolulisesi
– Instagram https://www.instagram.com/kavaklianadolulisesi/

Dost Kanallar
– Hangi Okulda Okumalıyım
https://www.youtube.com/channel/UCDewF63ng1kgO9rON0aR6Fw

 • Bize Her Yer Okul
  https://www.youtube.com/channel/UCQN9m-PJasvV5HMXEuwZmVQ

 • Özel Kavaklı Anadolu Lisesi
  https://www.youtube.com/channel/UCBca-g8H5fDIpk9-WHXib6A

  ISI SICAKLIK – HAL DEĞİŞİMİ | TYT FİZİK 2020 – GÖKMEN KARAHÜSEYİNOĞLU #fizik #konuanlatımı #11 başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. ISI SICAKLIK – HAL DEĞİŞİMİ | TYT FİZİK 2020 – GÖKMEN KARAHÜSEYİNOĞLU #fizik #konuanlatımı #11 izle, ISI SICAKLIK – HAL DEĞİŞİMİ | TYT FİZİK 2020 – GÖKMEN KARAHÜSEYİNOĞLU #fizik #konuanlatımı #11 öğren, ISI SICAKLIK – HAL DEĞİŞİMİ | TYT FİZİK 2020 – GÖKMEN KARAHÜSEYİNOĞLU #fizik #konuanlatımı #11 hazırlan, ISI SICAKLIK – HAL DEĞİŞİMİ | TYT FİZİK 2020 – GÖKMEN KARAHÜSEYİNOĞLU #fizik #konuanlatımı #11 çalış

  Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

  Video Tarihi: 2020-01-02 16:36:11

  Anahtar Kelimeler: “Bi Ders Anlatımı”

  Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

Bir Yorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: