BiyolojiFUNDAmentals Biyoloji

Hücre Döngüsü #sayfa112FUNDAmentals Biyoloji YKS (TYT+AYT) videoları, Biyoloji Öğretim Programına, ÖSYM ‘nin yeni sınav sistemine ve bu sınav sisteminde farklılaşan soru tiplerine uygun olarak hazırlanmıştır. Hepinize iyi çalışmalar dilerim. 😊#biyoloji #tyt #ayt #yks #tytbiyoloji #aytbiyoloji

Videolarımda kullandığım kitaplara ulaşmak için 👇
https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/search?search=FUNDAmentals

YKS (TYT+AYT) videoları, Biyoloji Öğretim Programına, ÖSYM ‘nin yeni sınav sistemine ve bu sınav sisteminde farklılaşan soru tiplerine uygun olarak hazırlanmıştır. Hepinize iyi çalışmalar dilerim 😊 #biyoloji #tyt #ayt #yks #tytbiyoloji #aytbiyoloji Videoda kullandığım kitaba ulaşmak için 👇
https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/kitapdetay/488/fundamentals-biyoloji-tyt-konu-anlatimli-soru-bankasi

FUNDAmentals Biyoloji antiBİYOtik uygulaması için 👇
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ayz2.mustafafurkanayaz.antibyotik

FUNDAmentals Biyoloji “Biyoloji Tabusu” için 👇
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ayaz.mustafafurkanayaz.biyolojitabusu

İnstagramdan takip etmek için 👇
www.instagram.com/fundamentalsbiyoloji

Facebooktan takip etmek için 👇
www.facebook.com/fundamentalsbiyoloji

İnternet sitemiz için 👇
www.fundamentalsbiyoloji.com #biyoloji #tyt #ayt #yks #tytbiyoloji #aytbiyoloji

source

Etiketler

İlgili Videolar

25 Yorum

  1. Hocam hakkınız ödenmez. Çok kaliteli bir insansınız iyi bir biyoloji öğretmeni olmanın yanında. Video ders notu sistemi Youtube'ta yaygınlaştı. Ders notuna 50 lira veriyorsun önüne koydukları 40 video. TYT kitabınızı 25 liraya aldım ve sizin bizim için çektiğiniz 200 video var sırf TYT için. Düz konu anlatımlı kitap alsan bile 50-60 lira. Sizin harika bir ders notunuz var ve aynı zamanda içinde her bir bölümden sonra bir test var. Yani hem konuyu çok iyi anlatıp hemde bol soru çözüyorsunuz ve bunu tüm internet aleminde gördüğüm en ucuz miktara en kaliteli biçimde yapıyorsunuz. Öğrencileri için bu kadar emek harcayan birini daha görmedim ben. Hakkınız ödenmez, büyüksünüz hocam. Çok teşekkür ederiz.

  2. Hocam Allah razı olsun. Hocamız anlatamıyor siz olmasanız üniversite sınavında ne yapacağız? Birde herkese teker teker cevap yazıyorsunuz Ne kadar ilgilisiniz ve sanırım bu yorumu yazarken videoyu kaçırdım ve başa alıcam :)))))

  3. Hocam çok aklıma takıldı: Şimdi embriyo döneminde sadece S evresi görülüyor ya. Mesela bu dönemde de hamilelerin radyasyona maruz kalmaması gerekiyor bebeğin DNAsının değişmemesi için. Embriyo o dönemde G1 ve G2 evresini görmediği için mi radyasyona maruz kaldığında hata düzeltilemiyor ve mutasyona uğruyor?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: