Bütün DerslerHocalara Geldik

Hocalara SoruYorum 17

Yeni videolar için: https://goo.gl/JpWdhc
Tüm videoların PDF’leri: http://hocalarageldik.com/
TYT Türkçe Soru Bankası İçin: https://bit.ly/2m0mtlm
TYT Konsantrasyon Matematik, Poster Hediyeli: https://bit.ly/2kVkC0M
TYT Türkçe Denemeleri: https://magaza.hocalarageldik.com/tyt-turkce-deneme-konsantrasyon-
Dil Bilgisi Kitabı: https://magaza.hocalarageldik.com/dil-bilgisi-soru-bankasi-konsantras
Tamamı Çözümlü Kitap&Setler: https://magaza.hocalarageldik.com/
Hocalara Geldik Rehberlik :https://bit.ly/2kLTgdI
TYT-AYT Tekrar Videoları:https://bit.ly/2msemya

Dicikoç 🙂
iOS: https://goo.gl/eJYwBf
Android: https://goo.gl/BDUqig

Sosyal Medya:
Facebook : https://www.facebook.com/hocalarageldik
Instagram: https://www.instagram.com/hocalaragel
Twitter : https://twitter.com/hocalarageldik

Hocalara SoruYorum 17 başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Hocalara SoruYorum 17 izle, Hocalara SoruYorum 17 öğren, Hocalara SoruYorum 17 hazırlan, Hocalara SoruYorum 17 çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2019-12-27 08:22:17

Anahtar Kelimeler: Hocalara Geldik

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

29 Yorum

 1. Hocam denemelerde turkcem iyi oldugu icin ilk turkceden basliyorum.sonra matematige gecince yetistiremeyecekmisim gibi geldigi icin sosyal ve feni cozup aradan cikariyorum. Matı en sona birakiyorum 50 dk surem falan kaliyo ama yine de 30 soruyu anca okuyabiliyorum geometri sorularina bakamiyorum bile ne yapmaliyim lutfen cevaplayiiiin

 2. merhaba hocalarım ben mezunum ve eşit ağırlık tan sayısala geçtim ve bu sene tyt mat problemlere kadar biti tyt fen yarıya kadar biti diyebilirim tyt denemelerinde netlerim 55 60 arası ayt ye hiç başlamadım daha ve hedefim ayt 40 net sizce bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 3. merhaba hocalarım ben mezunum ve eşit ağırlık tan sayısala geçtim ve bu sene tyt mat problemlere kadar biti tyt fen yarıya kadar biti diyebilirim tyt denemelerinde netlerim 55 60 arası ayt ye hiç başlamadım daha ve hedefim ayt 40 net sizce bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 4. merhaba hocalarım ben mezunum ve eşit ağırlık tan sayısala geçtim ve bu sene tyt mat problemlere kadar biti tyt fen yarıya kadar biti diyebilirim tyt denemelerinde netlerim 55 60 arası ayt ye hiç başlamadım daha ve hedefim ayt 40 net sizce bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 5. Hocam merhabalar öncelikle benim gibi obp'si kırık olanlar mezunlar var eşit ağırlıkçıyım ve bu obp'nin açığı 4-5 fenle netle kapatabilir miyim Bu arada ayt 55-65 net arası tyt 60-70 arası inşallah cevaplarsınız. Kırık obp nin etkisini nasıl kapatabiliriz ??

 6. Hocam sizlere sorum 5 buçuk ayım var tıp istiyorum tyt netim 45 50 civarı tyt de Türkçeden kaybediyorum matematigim 25 30 civarı geliyor Türkçe netim 10 15 geliyor ayt netim 30 35 arası netim var 2. Mezunum sayısal derslerin bütün konularında temelim var nasıl yapmaliyim??
  Vural hocam sevgiler saygılar

 7. Onur hocam,vural hocam ve tabi ki güzeller güzelli diğer hocam hepinize saygilarimi sunuyorum benim sorum şu ben tyt yı bitirdim cok sukur ayt de hemen hemen integrale geçmek uzereyim denemelerde Çok şükür bir şeyler yapiyorum yerine gore bazen 30 bazen 25 arası şimdi hocam ben hiç bir zaman sunu bitirdim diye bir cümle kullanmadım cunku o kelimeyi sevmiyorum onu kullandığımda kendimi kötü hissediyorum ben diyorim ki tyt ve ayt yi bir daha üzerinden bir daha geçsem tekrar amaclı sonra kendime bir kitap daha alsam onu da cozsem yetiştiririm degil mi yani denemelere de baya bir zamanim kalıcak mi bunu öğrenmek istiyorum kolay gelsin.

 8. Merhaba Hocam bu videoda da sizleri çok formda gördüm ki evde çalışan bir mezun olarak akşama kadar sizinle birlikteyim ve enerjiniz bana fazlasıyla yansıyor hiç eksik olmayın. YKS 2020 programını takip ediyorum bir ay geride olsamda istikrarlı ilerlemeye çalışıyorum fakat Ayt de geldikten sonra konular arttığı için tekrarlarım artıyor ve geride kalan konularımın tekrarları aksıyor ders çalışırken bu beni çok huzursuzlandırıyor çözmem gerektiği kadar soru çözüp pekiştiremiyorum hepsine aynı anda yetişemem biliyorum ama çok birikiyor konularım tamamen bittiğinde açıp konu çalışmak istemiyorum test çözmek için bolca vaktim olmalıı tekrarlar konusunda önerileriniz nelerdir

 9. hocalarım şimdi evde çalışanlar için bunu soruyorum, konular tamamen bitmediği için deneme çözmeye evde devam edip birkaç ay sonra konular tamamen oturduğunda kurumlarda veya halka açık alanlarda, kütüphanelerde çözsek ne kadar doğru olur ?

 10. Hocam ben üniversite 2.sınıftan tekrar hazırlanıyorum(okulu bırakmadan) temelim sıfır değil ama unuttuğum konular çok özellikle tyt'den.Ayrıca biraz kaynak sıkıntısı çekiyorum sizce ne yapmalıyım ille de 3-4 kaynak bitirmem gerekir mi her dersten?

 11. Hocalarım merhabalar,
  Bu sene sözelde 38 bindeydim tercih yaptım fakat maddi sorunlardan dolayı okula gidemedim. Sınava yeniden hazırlanıyorum evde. Tytde matematik ve fen kısmındaki eksiklerimi kapatmaya çalışıyorum. Hedefim sözelde 10 15 bin sıralama. Kırık obp ile gireceğim.ayt kısmına ne zaman çalışmaya başlamalıyım? Hedefime ulaşabileceğime inanıyorum. Sizin bu konuda düşünceleriniz nelerdir?

 12. hocam ben LGSye hazırlanıyorum ve denemelerde hep 14-15 yanlış arasında gidip geliyorum ne bir artış var ne bir düşüş günde 300 soru çözüyorum ama artık boş çözdüğümü düşünüp birkaç gündür soru çözmüyorum bütün motivasyonum düştü
  netlerimi yükseltmek için ne yapmalıyım hocam sizleri seviyorum şimdiden teşekkürler

 13. Hocam ösymnin sitesinde baktığımda 2018 tyt puanının 2019 da kullanılabileceği yazıyor. 2019 tyt puanı da 2020 tyt puanı yerine kullanılabilir mi? Yani "hayır bu sene kullanılmayacak" demeleri gibi bir ihtimal var mı?

  Not: Tabii ki dönüştürülerek kullanılmasını soruyorum.

 14. 2018'de sayısal 110k yaptım. Ailemden biri hasta diye yerlesmedim mezuna bıraktım.
  2019'da o kişi vefat etti ben sayısal 130k yaptım ve üniversiteye yerleştim.
  İlk dönem hastalığımdan dolayı üniversiteye gidemedim. Şimdi ailemin yanında okumak için sınava tekrar gireceğim.
  Kırık obp varken 5 ay çalışarak ne kadar başarı elde edebilirim ?

 15. Hocam mesajımıda artık okuyun Ben meslek lisesi 12Sınıf öğrencisiyim sayısal ders görmedim ama şimdi Türkçeden 18 19 Netlere Çıkabiliyorum Matematik 4 . 5 net yapabiliyorum 90 k için Bu 6 ayda Tyt haletsem seneyede ayt haletsem olurmu sizce?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: