BiyolojiSenin Biyolojin

Hayvanlar Alemi : Omurgasızların Detaylı İncelenmesiBu dersimizde hayvanlar aleminde omurgasızları detaylı olarak inceledik.

Kanalımıza abone olmak için tıklayın : http://www.youtube.com/user/seninbiyolojin?sub_confirmation=1

Tavsiye edilen oynatma listeleri

2020 TYT Biyoloji Konu Anlatımları : http://bit.ly/2020tytkonu
2020 TYT Biyoloji Soru Çözümleri : http://bit.ly/2020tytsoru
TYT – AYT Biyoloji Canlı Dersler : http://bit.ly/2020canli
TYT – AYT Biyoloji Podcastler : http://bit.ly/biyopodcast
TYT – AYT Kısa Bilgiler Serisi : http://bit.ly/kisatekrar

Merhaba ben Aras Tuğcu ! Senin Biyolojin projesi ise güncel ÖSYM ve MEB müfredatını kaynak alarak 2020 TYT ve AYT biyoloji dersleri hazırlıyorum. Kanalımızda biyoloji ders notları , biyoloji konu anlatımları , biyoloji soru çözümleri , biyoloji deneme sınavları , biyoloji podcast(sesli kayıtları) , biyoloji çıkmış sorular , yazılıya hazırlık dersleri ve biyoloji canlı derslerine ulaşabilirsiniz. Düzenli olarak hafta içi video yüklüyorum .Kanalımıza abone olarak ailemize katılabilir ve biyoloji ile ilgili tüm problemlerinizi giderebilirsiniz.

source

Etiketler

İlgili Videolar

11 Yorum

  1. hocam konunun başında sınıflandırma ile ilgili ilk çalışmayı yapan Linne demiştiniz ama ders kitabında ise 17.yüzyılda John Ray ilk bilimsel sınıflandırmayı yapmış 18.yy da ise Linne günümüzde geçerli olan sınıflandırmayı yapmıştır yazıyor eğer karşıma bununla ilgili soru çıkarsa ne yapacağımı bilmiyorum açıklık getirirseniz sevinirim. bu arada emeğinize sağlık çok iyisiniz 🙂

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: