Bekir AvşarBiyoloji

GEZMEYİ ÖZLEDİNİZ Mİ

İzmir’den Urla’ya giderken yol manzaraları eşliğinde önerilerde bulundum

GEZMEYİ ÖZLEDİNİZ Mİ başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. GEZMEYİ ÖZLEDİNİZ Mİ izle, GEZMEYİ ÖZLEDİNİZ Mİ öğren, GEZMEYİ ÖZLEDİNİZ Mİ hazırlan, GEZMEYİ ÖZLEDİNİZ Mİ çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-06-13 16:22:58

Anahtar Kelimeler: bekir avşar

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

34 Yorum

  1. youtube da gezinirken bu video karşıma geldi ve bizim eve gelmişsiniz 😀 yemin ediyorum kapak fotoğrafının biraz aşşağısındaki sitede oturuyoruz hatta orası kocadağ karşısında karantina adası çeşme altı ve arkadaki göklere uzanan dağ karaburun hahaha.

  2. Hocam gitmiş kadar oldum, inşallah birkaç ay sonra derece yapıp sizi ziyarete gelirim, İzmir’e de ilk gelişim olmuş olur. çok emek verdim, çok hayal ettim, çok güzel işler başaracağız inşallah hocam. Güzel bir üniversite her şeyin başlangıcı olacak, ileride de akademik başarılarımızla şanlı bayrağımızı bilimsel arenalarda dalgalandıracacağız inşallah. Ve bize kattığınız onca şey için size hep borçlu hissedeceğim kendimi. sizi çok seviyorum, saygılar hocam 🙂

  3. Hocam ben bir öğrenci değil veli olarak sizi takip ediyorum.YKS ve LGS annesiyim.Çocuklarıma nasıl yardımcı olabilirim deyip araştırma içerisinde iken yaklaşık 1 yıl önce sizi buldum.İyi ki bulmuşum.Hep saglikla var olun hocam.İyi ki tanıdik sizi bir abi gibi oldunuz ailemize..

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: