BiyolojiSenin Biyolojin

ERKEK ÜREME SİSTEMİ VE GERİ BİLDİRİM MEKANİZMALARI

Bu videoda erkek üreme sistemi , dişi ve erkeklerde hormonal kontrol mekanizmaları , pozitif ve negatif geri bildirim üzerine konuştuk.

Kanalımıza abone olmak için tıklayın : http://www.youtube.com/user/seninbiyolojin?sub_confirmation=1

Tavsiye edilen oynatma listeleri

2020 TYT Biyoloji Konu Anlatımları : http://bit.ly/2020tytkonu
2020 TYT Biyoloji Soru Çözümleri : http://bit.ly/2020tytsoru
TYT – AYT Biyoloji Canlı Dersler : http://bit.ly/2020canli
TYT – AYT Biyoloji Podcastler : http://bit.ly/biyopodcast
TYT – AYT Kısa Bilgiler Serisi : http://bit.ly/kisatekrar

Merhaba ben Aras Tuğcu ! Senin Biyolojin projesi ise güncel ÖSYM ve MEB müfredatını kaynak alarak 2020 TYT ve AYT biyoloji dersleri hazırlıyorum. Kanalımızda biyoloji ders notları , biyoloji konu anlatımları , biyoloji soru çözümleri , biyoloji deneme sınavları , biyoloji podcast(sesli kayıtları) , biyoloji çıkmış sorular , yazılıya hazırlık dersleri ve biyoloji canlı derslerine ulaşabilirsiniz. Düzenli olarak hafta içi video yüklüyorum .Kanalımıza abone olarak ailemize katılabilir ve biyoloji ile ilgili tüm problemlerinizi giderebilirsiniz.

ERKEK ÜREME SİSTEMİ VE GERİ BİLDİRİM MEKANİZMALARI başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. ERKEK ÜREME SİSTEMİ VE GERİ BİLDİRİM MEKANİZMALARI izle, ERKEK ÜREME SİSTEMİ VE GERİ BİLDİRİM MEKANİZMALARI öğren, ERKEK ÜREME SİSTEMİ VE GERİ BİLDİRİM MEKANİZMALARI hazırlan, ERKEK ÜREME SİSTEMİ VE GERİ BİLDİRİM MEKANİZMALARI çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-06-24 18:00:05

Anahtar Kelimeler: “Senin Biyolojin”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

35 Yorum

  1. Hocam affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum. İnternetten baktım spermin depolandığı yere "Epididimis" de depolanır yazmış. Siz de Erkek üreme sistemi elamanları videonuzda spermin depolandığı yere "Epididimis" demişsiniz. Fakat bu video da spermin depolandığı yere "Vas deferans" da depolanır demişsiniz hocam kafam karıştı bir açıklar mısınız rica etsem.

  2. Hocam mezunum ve bu sene sizi fark ettim. İyi ki de fark etmişim her şeyin sonuna geldik artık verimli bir yıl geçirdim katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Hoşçakalın hocam sizi çok seviyorummmm . Ee artik kazanalım şu ODTuyu o zaman…

  3. Hocam önemli bir sorum olacak. Biz pozitif negatif bildirimi şu şekilde öğrendik: Eğer bir maddenin ortamdaki miktarı arttığında etki ettiği diğer maddenin miktarını arttırıyorsa veya maddenin miktarı azaldığında etki ettiği madde de azalıyorsa pozitif. Eğer ters çalışıyorsa birinin artması diğerinin azalmasına neden oluyorsa negatif geri bildirim diye. Ama sizin anlattığınız ters düşüyor. Siz testosteron azalınca lh artar pozitif geri bildirim dediniz. Beni bi aydınlatırsanız çok iyi olur malum 2 gün kaldı.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: