MatematikTunç Kurt

Diferansiyel Denklemler, Tam Diferansiyel Denklemler -2

Selamlar. Sanırım uzun bir serinin başlangıcındayız. Uzun süredir çalışmak ve anlatmak istediğim bölümün en keyifli lisans konularından olan diferansiyel denklemler ile birlikteyiz. Uzun bir seri olacak gücüm yettiğince dilin döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Muhakkak eksikler ve hatalar olacaktır. Yanlışlarımızın üzerinden tartışarak ve düşünerek gelebileceğimizden şüphem yok. Pdf’leri de bir müddet ilerledikten sonra ekleyeceğim. İleri videolarda açıklama kısımlarında mevcut olacaktır.

Kaynak kitap olarak da Differential Equations: Shepley L. Ross ve Shaum serisindeki kitaplardan aynı zamanda internet üzerindeki örneklerden yararlanmaya çalışacağım. Öğretmenim olan Prof.Dr.Azer Hanmehmetli’ye sevgi ve saygılarımla.

Diğer üniversite dersleri içinde(hali hazırda kaydetmiş/yüklemiş olduğumuz) kanaldaki oynatma listeleri kısmına göz atabilirsiniz. Başarılar.

İletişim:instagram/tnckrtmat

Diferansiyel Denklemler, Tam Diferansiyel Denklemler -2 başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Diferansiyel Denklemler, Tam Diferansiyel Denklemler -2 izle, Diferansiyel Denklemler, Tam Diferansiyel Denklemler -2 öğren, Diferansiyel Denklemler, Tam Diferansiyel Denklemler -2 hazırlan, Diferansiyel Denklemler, Tam Diferansiyel Denklemler -2 çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-07-04 20:43:39

Anahtar Kelimeler: Tunç Kurt

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

6 Yorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: