Rüştü HocaTürkçe

Bu Konulara Asla Çalışma ( RÜŞTÜ HOCA )

Bu Konulara Asla Çalışma ( RÜŞTÜ HOCA ) başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Bu Konulara Asla Çalışma ( RÜŞTÜ HOCA ) izle, Bu Konulara Asla Çalışma ( RÜŞTÜ HOCA ) öğren, Bu Konulara Asla Çalışma ( RÜŞTÜ HOCA ) hazırlan, Bu Konulara Asla Çalışma ( RÜŞTÜ HOCA ) çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-03-28 09:08:08

Anahtar Kelimeler: ‘Rüştü Hoca ile Türkçe’

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

40 Yorum

  1. Hocam ben evde istediğim gibi ders calisamiyorum normalde kütüphanede çalışan biriyim 8 saat ders çalışıyordum ama şimdi 3 4 saat calisabiliyorum ama vicdanım hiç rahat değil bana bir akıl verir misiniz lütfen hocam bir dil öğrencisi olarak ne yapmalıyım bu süreçte???

  2. tecrübe taktiklerle paragraf aldım hocam günde 25 30 soru cözüyorum neredeyse hiç yanlış yapmıyorum yavaş yavaş kendımı geliştiriyorum hiç bir dersi anlamıyordum şimdi türkçe paragraf ikiye ayırma bunları cok rahat yapıyorum Saolun hocam Bekle beni matematik Senide öğrenecem .

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: