BiyolojiSelin Hoca

BİYOKAMP #24 – Sinir Sistemi 1 – Sinir Sisteminin ÇalışmasıBİYOKAMP AYT Nedir?
1) AYT’nin 11 ve 12. sınıf konularını çalışmak isteyenler için hazırlanmış bir seridir.
2) 1 Nisan 2018’de başlayacak ve her gün saat 19:00’da yayınlanacaktır.
3) Her bir videonun uzunluğu ortalama 1 saat olacaktır. Her videoda 3-4 konu anlatılacaktır.
4) Videolarda kullanılan PDF’ler selinhoca.com internet sitesinde ücretsiz yayınlanacaktır. PDF’leri indirip çıktı alarak videoları dinlerken not almanız konu anlatımından daha verimli bir şekilde
yararlanmanızı sağlayacaktır. İsterseniz çıktı almak yerine konu anlatımlı kitap üzerinden takip edebilir ya da kendi notlarınızı defterinize alabilirsiniz.
5) Videolardaki konuları çalıştıktan sonra bol soru çözmeyi de unutmayın!
6) Serinin TYT bölümü 15 videodan oluşmaktadır ve Selin Hoca YouTube kanalımdan BİYOKAMP TYT oynatma listesi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

► Yeni videolardan anında haberdar olmak için abone olmayı ve zile tıklamayı unutmayın: http://bit.ly/SelinHoca

► Beni Instagram’dan takip edin: http://bit.ly/selinhoca_insta

► Web sitesi ve tüm ders notları için: http://bit.ly/selinhoca_web

source

Etiketler

İlgili Videolar

30 Yorum

  1. Hocam sistemlerden hiç bi şey bilmiyorum. Ilk defa burdan başlayacağım biyokamp videolarından izlesem eksik mi kalırım sizce? Konunun mantığını o kadar iyi anlayabileyim ki çözemediğim soru kalmasın istiyorum.

  2. Yahu bu lanet Polarizasyonu bir anlayamadım impusl gelmeden önce içerde Na dışarıda K var ve impuls geldikten sonra K içeri Na dışarı gidiyor ve bu son durumda polalize hale mi geçiyor şimdi polarize halde içeri Na dışarı K mı yoksa içeri K dışarı Na mı adım adım serisinde içeri K dışarı Na dediniz burada içeri Na dışarı K dediniz bu sodyum potasyom pompası işlemi bittikten sonraki halde mi polarizasyon olarak sayıyoruz Allah aşkına biri söylesin kafayı yiyecem

  3. 12'ye geçtim 11de sistemleri aşırı sıkı tuttum ama okullar açılmadan sistemlere göz atmak istiyorum biyokamp mı izleyeyim adım adım serisini mi? Adım adımda tamamı yetişmez muhtemelen okul açıldıktan sonra devam ederim dedim ama bunu izlersem genel bir tekrar olur sanki.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: