BiyolojiSenin Biyolojin

Bitkisel Dokular : Temel , İletim ve Örtü Doku

Bu dersimizde bitkilere ait temel , iletim ve örtü doku üzerine konuştuk.

Tüm PDF Dökümanlarımıza ve telegram grubumuza https://seninbiyolojin.net sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayın : http://www.youtube.com/user/seninbiyolojin?sub_confirmation=1

Tavsiye edilen oynatma listeleri

2020 TYT Biyoloji Konu Anlatımları : http://bit.ly/2020tytkonu
2020 TYT Biyoloji Soru Çözümleri : http://bit.ly/2020tytsoru
TYT – AYT Biyoloji Canlı Dersler : http://bit.ly/2020canli
TYT – AYT Biyoloji Podcastler : http://bit.ly/biyopodcast
TYT – AYT Kısa Bilgiler Serisi : http://bit.ly/kisatekrar

Merhaba ben Aras Tuğcu ! Senin Biyolojin projesi ise güncel ÖSYM ve MEB müfredatını kaynak alarak 2020 TYT ve AYT biyoloji dersleri hazırlıyorum. Kanalımızda biyoloji ders notları , biyoloji konu anlatımları , biyoloji soru çözümleri , biyoloji deneme sınavları , biyoloji podcast(sesli kayıtları) , biyoloji çıkmış sorular , yazılıya hazırlık dersleri ve biyoloji canlı derslerine ulaşabilirsiniz. Düzenli olarak hafta içi video yüklüyorum .Kanalımıza abone olarak ailemize katılabilir ve biyoloji ile ilgili tüm problemlerinizi giderebilirsiniz.

Bitkisel Dokular : Temel , İletim ve Örtü Doku başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Bitkisel Dokular : Temel , İletim ve Örtü Doku izle, Bitkisel Dokular : Temel , İletim ve Örtü Doku öğren, Bitkisel Dokular : Temel , İletim ve Örtü Doku hazırlan, Bitkisel Dokular : Temel , İletim ve Örtü Doku çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-03-22 12:32:42

Anahtar Kelimeler: “Senin Biyolojin”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

4 Yorum

  1. Arkadaşlar lütfen BİTKİ ÇIKMAYACAK yazmayın adam çıldıracak diye korkuyorum 😀 bitkisel dokular kısmı çıkacak. Bu kısma çalışın yani, okullar hiç açılmasa bile bu kısım var.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: