Behzat RasuliMatematik

Ayraclarımız :)

Ayraclarımız 🙂 başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Ayraclarımız 🙂 izle, Ayraclarımız 🙂 öğren, Ayraclarımız 🙂 hazırlan, Ayraclarımız 🙂 çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2018-08-03 15:26:25

Anahtar Kelimeler: Behzat Rasuli

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

17 Yorum

  1. Arkadaşlar bu günlerin değerini bilin geleceğini çizeceksiniz çalıştığınız hiç bir şey kaybolmuyor . Ben sınav sürecimde matematik yoldaşı olarak Behzat rasuli ve sevgili Bariş Ayhan 'ın kitaplarını seçtim . Hic de pişman değilim keşke daha fazla çalışsaydım.

  2. Gerçekten hiçbir şey bilmiyordum.Sizinle pes etmeden uzun bir maraton çalıştım. Biraz münzevi ve mütecessis bir yıldı şahsım adına ama size minnettarım hocam. Sayenizde İstanbul Hukuk’a girdim, sizi hayatım boyunca unutmayacağım. Daha başarılı gençler yetiştirmeniz bir ömür mutlu yaşam sürmeniz dileğiyle.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: