BiyolojiSenin Biyolojin

Aras Tuğcu Çizimleriyle Oksijen ve Karbondioksit Taşınması

Merhaba ; bu dersimizde sizlerle birlikte Solunum sisteminde en çok karıştırılan konulardan birisi olan Oksijen ve Karbondioksit taşınmasını kendi çizimlerimiz ile anlattık.

Tüm dökümanlarımıza ve telegram gruplarımıza ; https://seninbiyolojin.net sitemizden ulaşabilirsiniz.

#arastugcu #solunumsistemi #o2veco2

Kanalımıza abone olmak için tıklayın : http://www.youtube.com/user/seninbiyolojin?sub_confirmation=1

Tavsiye edilen oynatma listeleri

2020 TYT Biyoloji Konu Anlatımları : http://bit.ly/2020tytkonu
2020 TYT Biyoloji Soru Çözümleri : http://bit.ly/2020tytsoru
TYT – AYT Biyoloji Canlı Dersler : http://bit.ly/2020canli
TYT – AYT Biyoloji Podcastler : http://bit.ly/biyopodcast
TYT – AYT Kısa Bilgiler Serisi : http://bit.ly/kisatekrar

Merhaba ben Aras Tuğcu ! Senin Biyolojin projesi ise güncel ÖSYM ve MEB müfredatını kaynak alarak 2020 TYT ve AYT biyoloji dersleri hazırlıyorum. Kanalımızda biyoloji ders notları , biyoloji konu anlatımları , biyoloji soru çözümleri , biyoloji deneme sınavları , biyoloji podcast(sesli kayıtları) , biyoloji çıkmış sorular , yazılıya hazırlık dersleri ve biyoloji canlı derslerine ulaşabilirsiniz. Düzenli olarak hafta içi video yüklüyorum .Kanalımıza abone olarak ailemize katılabilir ve biyoloji ile ilgili tüm problemlerinizi giderebilirsiniz.

Aras Tuğcu Çizimleriyle Oksijen ve Karbondioksit Taşınması başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. Aras Tuğcu Çizimleriyle Oksijen ve Karbondioksit Taşınması izle, Aras Tuğcu Çizimleriyle Oksijen ve Karbondioksit Taşınması öğren, Aras Tuğcu Çizimleriyle Oksijen ve Karbondioksit Taşınması hazırlan, Aras Tuğcu Çizimleriyle Oksijen ve Karbondioksit Taşınması çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2019-12-24 17:57:17

Anahtar Kelimeler: “Senin Biyolojin”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

8 Yorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: