Bekir AvşarBiyoloji

ANKARA HUKUK l BAŞARI HİKAYELERİ 183

Bu başarı hikayesinde 2019 YKS de 3174 EA sıralaması yaparak Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesine yerleşmeyi başaran Emine Nisa Bozdoğan ile söyleştik

#eaderece #hukukkazanmak #başarıhikayesi

Bekir Avşar Kanalı TYT ve AYT ‘de gerektiği kadar biyoloji konu anlatımı, soru çözümü, deneme sınavı, derece isteyenlere öneriler, mezunlara öneriler, başarı hikayeleri, rehberlik ve motivasyon videoları paylaşan ücretsiz ve kaliteli eğitim kanalı.

www.biyojedi.com
Beğendiyseniz BEĞEN butonuna basabilirsiniz. Video ile ilgili yorum yani görüşünüzü bırakırsanız çok mutlu oluruz.

Ücretsiz abone ol: https://www.youtube.com/c/BekirAvar/?sub_confirmation=1

► MOTİVASYON ve REHBERLİK: https://bit.ly/2JLZEZU

► DERECE İSTEYENLERE ÖNERİLER: https://bit.ly/2H1u2Sx

► BAŞARI HİKAYELERİ: https://bit.ly/2JNA3Qv

► TYT BİYOLOJİ KONU LİSTESİ: https://bit.ly/2EOAp5z

► YKS BİYOLOJİ KONU LİSTESİ: https://bit.ly/2EOckvu

► DENEME SINAVLARI: https://bit.ly/2HAYQ9I

► SORU ÇÖZÜMLERİ: https://bit.ly/2JJH3xz

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Sosyal Medya:
► Twitter: https://bit.ly/2vhMu3z
► Instagram: https://bit.ly/2EOsLYX
► Google+: https://bit.ly/2IY5giA
► Facebook: https://bit.ly/2EOrYqP

Website: https://www.biyojedi.com/

MAIL: bekiravsar@gmail.com
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

TYT ve YKS ‘de gerektiği kadar biyoloji konu anlatımı videoları paylaşan ücretsiz ve kaliteli eğitim kanalı.

Ücretsiz abone ol: https://www.youtube.com/channel/UC4zDV9fcCQOSby1psBmoDyw?sub_confirmation=1

ANKARA HUKUK l BAŞARI HİKAYELERİ 183 başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. ANKARA HUKUK l BAŞARI HİKAYELERİ 183 izle, ANKARA HUKUK l BAŞARI HİKAYELERİ 183 öğren, ANKARA HUKUK l BAŞARI HİKAYELERİ 183 hazırlan, ANKARA HUKUK l BAŞARI HİKAYELERİ 183 çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2019-12-28 13:09:30

Anahtar Kelimeler: “bekir avşar”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

21 Yorum

  1. Ya ben de maalesef fen lisesinde okuyorum eşit ağırlık olmama rağmen feci zor . Özellikle ortalamam için ayt feni de çalışmalıyım. Kafam çorba oldu resmen . Fen derslerine pek ilgimi de yok . Ama gerçekten tam bir eşit ağırlık öğrencisiyim ve hukuk istiyorum. Bu video baya motive edici oldu.

  2. hocam elimde prf yayınlarının ayt matematik kitabı var sizin önermeleriniz ve yayının üzerinde "tamamı çözümlü" ibaresi yer aldığı için satın aldım, ama sorun şu ki kaynağın mobil çözümleri güncel değil. bu konu hakkında ne yapabilirim bana yardımcı olabilir misiniz?

  3. 6 ay sonra kendimi burada buldum. Özür dilemeye geldim hocam. Sizinle herhangi bir bağımız olmasada mezun senemde her gün sizin videolarınızla uyudum uyandım. Kendime gerçekten inanıyordum ama başaramadım sınavda. O günden sonra hiç buralara gelmemiştim ama bugün nedense bir özür dileme ihtiyacı hissettim. 2.senemde hedefime ulaşamadım ve pes ettim şuan bambaşka biryerde bambaşka bir bölümdeyim. Belki hayatım ileride güzelleşir ve böylesi daha hayırlıymış iyiki böyle olmuş diyebilirim. Sizi çok seviyorum hocam. Tüm kalbimle size ve öğrencilerinize başarılı bir hayat dilerim.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: