Bütün DerslerHocalara Geldik

9. Sınıf, TYT Matematik l Asal Sayılar

9. Sınıf, TYT Matematik l Asal Sayılar

Yeni videolar için ► https://goo.gl/JpWdhc
Tüm videoların PDF’leri: https://www.hocalarageldik.com/
Tamamı Çözümlü Kitaplar: https://magaza.hocalarageldik.com/
Güncel Rehberlik Videoları: https://bit.ly/2kLTgdI
TYT Matematik Soru Bankası: https://bit.ly/2kVkC0M
Güncel Genel Tekrar Videoları: https://bit.ly/2msemya

Dicikoç 🙂
iOS: https://goo.gl/eJYwBf
Android: https://goo.gl/BDUqig

Sosyal Medya:
Facebook : https://www.facebook.com/hocalarageldik
Instagram: https://www.instagram.com/hocalarageldik/
Twitter : https://twitter.com/hocalarageldik

9. Sınıf, TYT Matematik l Asal Sayılar başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. 9. Sınıf, TYT Matematik l Asal Sayılar izle, 9. Sınıf, TYT Matematik l Asal Sayılar öğren, 9. Sınıf, TYT Matematik l Asal Sayılar hazırlan, 9. Sınıf, TYT Matematik l Asal Sayılar çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2017-08-19 13:21:24

Anahtar Kelimeler: “Hocalara Geldik”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

22 Yorum

  1. şuradaki en kaliteli öğretmenlerden birisiniz ve belki de en kalitelisi sizsiniz… teşekkür ediyorum, ediyoruz. sorular ayarında. öyle 7. sınıf soruları gibi değil. olması gerekeni yapıyorsunuz daha zorlarını çözmek de zaten bu videolardan edilinen bilgilerle mümkün oluyor. cidden sağ olun hocam.

  2. Birden sonsuza kadar sayıların bulunduğu bir torbadan rastegele bir sayı çeksek, bu sayının asal olması olasılığı sıfır mıdır? Matematik Profesörü Ali Nesin, 0 diyor bu olasılığa. Ispatini yazabilirseniz sevinirim Vural Hocam. Sonsuz adet asal sayı var. Sonsuz adet de sayı var. Sonsuz bölü Sonsuz = Belirsiz değil midir? Profesör nasıl sıfır diyor hocam?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: