Barış AKINCIOĞLUFizik

8)KPSS Coğrafya – Türkiye'de İklim – IV – Bayram MERAL (2020)Türkiye’nin Hocaları Sizin yanınızda …
Kitap Satışımız İçin;
http://www.benimhocam.com
https://www.facebook.com/benimhocamyayin/
https://www.instagram.com/benimhocam/

source

Etiketler

İlgili Videolar

28 Yorum

  1. Böyle hoca olsun habersiz Quiz yapsın başımın üstüne okuldaki hocalar birşey anlatamadiklari gibi kendi beceriksizliklerini sözde bizi cezalandırmak için Quiz yapıyor izleyinde örnek alın helalin var hocam..

  2. Hocam sayenizde nefret ettiğim coğrafyayı bana tekrar sevdirdiniz. Allah sizden razı olsun. İlk kez KPSS lisansa gireceğim umarım istediğim başarıyı sağlarım. Ayrıca Güldür Güldür Show'u izlerken hiç gülmüyorum ama siz ders anlatırken 3 kez kahkaha attığımı hatırlıyorum. Bu dediklerim yalakalık değil gerçek yaşantımdır.

  3. Hayalim hep Türkçe öğretmeni olmaktı. Fakat sözeli fullemiş olmama rağmen coğrafyadan hiç doğru yapamadığım için edebiyat kazandım ve bitirdim. Gözümde o kadar kararmıştı ki ta ki sizinle tanışana kadar. Şu an kpss için bana çalışma hevesi verdiniz. Çözdüğüm soruların hepsini yapabiliyor muyum ? hayır ama 18 sorudan 15 doğru yapıyorum testlerde bu benim için hayal gibi bir şeydi. Şu an part iş arıyorum bulursam baklavamı böreğimi alıp yanınıza ziyarete gelicem hocam emeğinize sağlık ellerinizden öperim.

  4. TÜM ÖĞRENİM SÜREM BOYUNCA COĞRAFYADAN HEP NEFRET ETTİM (ETMİŞTİM) . BAYRAM HOCAYI GÖRENE KADAR EN BASİT SORU OLSA BİLE ES GEÇERDİM ŞİMDİ SİZİN SAYENİZDE 20 SORULUK TESTLERDE 20/20 YAPIYORUM SİZLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: