Rüştü HocaTürkçe

60) Yazım Kuralları / Ki ‘nin Yazımı ( RÜŞTÜ HOCA )

60) Yazım Kuralları / Ki ‘nin Yazımı ( RÜŞTÜ HOCA ) başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. 60) Yazım Kuralları / Ki ‘nin Yazımı ( RÜŞTÜ HOCA ) izle, 60) Yazım Kuralları / Ki ‘nin Yazımı ( RÜŞTÜ HOCA ) öğren, 60) Yazım Kuralları / Ki ‘nin Yazımı ( RÜŞTÜ HOCA ) hazırlan, 60) Yazım Kuralları / Ki ‘nin Yazımı ( RÜŞTÜ HOCA ) çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2019-12-25 19:03:22

Anahtar Kelimeler: ‘Rüştü Hoca ile Türkçe’

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

26 Yorum

  1. Kıymetli Rüştü Hocam o videoların ardından da şöyle kallavi bir yazımı karıştırılan sözcükler videosu gelse ne güzel olurdu. Öyle bir video olur ki siz özenli yaparsanız ki eksiksiz gideceğinize adım kadar eminim onlarca kaynakların toplamından daha kaliteli ve kapsayıcı olur hakikaten. Hafızada kalması için taktiklerinizi de verseniz onlarla birlikte, inanın soruları parçalarız değerli üstadım.

  2. tdk. gov .tr /category /icerik /yazim-kurallari/ YouTube'da yorumlarda link verilmesi pek istenmediğinden birkaç boşluk bırakmak zorunda kaldım yalnız siz bu boşlukları silerek siteye ulaşırsanız ÖSYM'nin daima örneklerini doğrudan baz aldığı ve bu nedenle her yıl sınavlara çok benzer ifadeler içeren yazım kurallarına erişebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: