KimyaKimya Adası

3 SORUDA TYT 5 (Asitler ve Bazlar, Metalik Bağ Kuvveti, Elektron Dağılımı)

Merhaba Gençler, TYT serinin 5. videosunu paylaşıyorum. Umarım faydalı olur. Video içindeki soruları kendi kitaplarımdan aldım. Linki tıklayarak kitaplarıma ulaşabilirsiniz. Hepinize bol kimya netli günler dilerim.
https://dogrukaynak.com/markalar/detay/kimya-adasi?b=15311

Bu arada pdf için tıklayınız.
https://drive.google.com/file/d/1hPjvduzOvbaOTlK02RfLnSGophiYlz3e/view?usp=sharing

3 SORUDA TYT 5 (Asitler ve Bazlar, Metalik Bağ Kuvveti, Elektron Dağılımı) başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. 3 SORUDA TYT 5 (Asitler ve Bazlar, Metalik Bağ Kuvveti, Elektron Dağılımı) izle, 3 SORUDA TYT 5 (Asitler ve Bazlar, Metalik Bağ Kuvveti, Elektron Dağılımı) öğren, 3 SORUDA TYT 5 (Asitler ve Bazlar, Metalik Bağ Kuvveti, Elektron Dağılımı) hazırlan, 3 SORUDA TYT 5 (Asitler ve Bazlar, Metalik Bağ Kuvveti, Elektron Dağılımı) çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-06-17 10:03:04

Anahtar Kelimeler: “Kimya Adası”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

21 Yorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: