KimyaKimya Adası

3 SORUDA AYT 5 (Hız Bağıntısı, pH Hesaplama, Elektroliz)

Merhaba Gençler, ayt serisinin 5. videosunu paylaşıyorum. Umarım faydalı olur. Video içindeki soruları kendi kitaplarımdan aldım. Linki tıklayarak kitaplarıma ulaşabilirsiniz. Hepinize bol kimya netli günler dilerim.
https://dogrukaynak.com/markalar/detay/kimya-adasi?b=15311

Bu arada pdf için linki tıklayabilirsiniz
https://drive.google.com/file/d/1SWWB0mw0pWcrFHWANu8BrGX3NobJebRN/view?usp=sharing

3 SORUDA AYT 5 (Hız Bağıntısı, pH Hesaplama, Elektroliz) başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. 3 SORUDA AYT 5 (Hız Bağıntısı, pH Hesaplama, Elektroliz) izle, 3 SORUDA AYT 5 (Hız Bağıntısı, pH Hesaplama, Elektroliz) öğren, 3 SORUDA AYT 5 (Hız Bağıntısı, pH Hesaplama, Elektroliz) hazırlan, 3 SORUDA AYT 5 (Hız Bağıntısı, pH Hesaplama, Elektroliz) çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-06-19 11:03:01

Anahtar Kelimeler: “Kimya Adası”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

29 Yorum

  1. size bir sorum olacak bilen arkadaşlar da bakabilirse sevinirim şimdi son soruyla ilgili bir itirazım yok ama AlCl3 bileşiğini açarken iyonlarına nasıl ayıracağız ? dershanedeki hocam kafamı karıştırdı ama Al+3 + 3Cl-2 şeklinde açamadığımız kesin bilen bakabilir mi ?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: