BiyolojiSelin Hoca

3) Mayoz Bölünme – 10. Sınıf Biyoloji (TYT #26)Yeni müfredata göre anlatım yapılan sınıf ve YKS videolarını bu seride bulabilirsiniz. Sıradaki konumuz Mayoz Bölünme. Ders notlarını ücretsiz olarak web sitemden indirebilirsiniz.

► Ücretsiz abonelik için: http://bit.ly/SelinHoca

Yeni videolardan anında haberdar olmak için abone olmayı ve zile tıklamayı unutmayın

► Beni Instagram’dan takip edin: http://bit.ly/selinhoca_insta

► Web sitesi ve tüm ders notları için: http://bit.ly/selinhoca_web

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

TYT Konuları: http://bit.ly/tytkonulari

AYT Konuları: http://bit.ly/aytkonulari

BİYOKAMP TYT: http://bit.ly/biyokamptyt

BİYOKAMP AYT: http://bit.ly/biyokampayt

SON PROVA TYT Biyoloji Denemesi: http://bit.ly/sonprovatyt

SON PROVA AYT Biyoloji Denemesi: http://bit.ly/sonprovaayt

Rehberlik: http://bit.ly/ozgerehberlik

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

► İstek ve önerileriniz için: selinhocabiyoloji@gmail.com

source

Etiketler

İlgili Videolar

34 Yorum

  1. hocam süpersiniz hakkınız ödenemez her şey için sağolun benim aklıma bi nokta takıldı aydınlatırsanız beni çok sevinirimm.Hocam hani normal bir hücrede dnamız kromotin iplikler halinde bulunuyorya benim anlamadıgım bi homolog kromozoma daha sonra kardeş kromotite nasıl dönüşüyor kafam karıştı

  2. Arkadaşlar anlayamadığım bir olay var, mayoz1 sonucu oluşan iki yeni hücrenin kalıtsal yapıları farklı, anladım. Fakat mayoz 2 sonucunda oluşan ikili grupların birindeki iki hücre nasıl birbirinden farklı (eğer mayoz 2 mitoz ile neredeyse aynıysa) bunun sebebi nedir?

  3. Hocam şunu anlamadım bir kromozom da bir tane mi DNA var? Yani oradaki x ler felan acayip kafam karıştı bu derste diğerlerine nazaran? Yani normal mitozda 4 tane kardeş kromatit olup 4 DNA varken Profaz 1 de 2 tane kardeş kromatit te de 4 tane DNA oluyor homolog olduğu için mi farklılık var ?

  4. Biyolojide çok zorlanıyorum ya. Bende 2018 e ait bir ygs biyoloji kitabı vardı boştu çözeyi mdedim bir testte bazen 1 yanlış bazen 4 5 yanlış çıkıyor ve çok ayrıntı bilgiler var ben anlamadım kitaptamı sprun var bendemi

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: