BiyolojiSenin Biyolojin

2020 TYT ve AYT Biyoloji Neler Çıkarıldı , Neler Çıkabilir ?

Bu dersimizde son günlerde TYT ve AYT’de yapılan düzenleme ile ilgili TYT ve AYT Biyoloji’de neler çıkarıldığını ve nelerin çıkabileceği üzerine konuştuk.

Tüm dökümanlarımıza ve telegram grubumuza https://seninbiyolojin.net sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayın : http://www.youtube.com/user/seninbiyolojin?sub_confirmation=1

Tavsiye edilen oynatma listeleri

2020 TYT Biyoloji Konu Anlatımları : http://bit.ly/2020tytkonu
2020 TYT Biyoloji Soru Çözümleri : http://bit.ly/2020tytsoru
TYT – AYT Biyoloji Canlı Dersler : http://bit.ly/2020canli
TYT – AYT Biyoloji Podcastler : http://bit.ly/biyopodcast
TYT – AYT Kısa Bilgiler Serisi : http://bit.ly/kisatekrar

Merhaba ben Aras Tuğcu ! Senin Biyolojin projesi ise güncel ÖSYM ve MEB müfredatını kaynak alarak 2020 TYT ve AYT biyoloji dersleri hazırlıyorum. Kanalımızda biyoloji ders notları , biyoloji konu anlatımları , biyoloji soru çözümleri , biyoloji deneme sınavları , biyoloji podcast(sesli kayıtları) , biyoloji çıkmış sorular , yazılıya hazırlık dersleri ve biyoloji canlı derslerine ulaşabilirsiniz. Düzenli olarak hafta içi video yüklüyorum .Kanalımıza abone olarak ailemize katılabilir ve biyoloji ile ilgili tüm problemlerinizi giderebilirsiniz.

2020 TYT ve AYT Biyoloji Neler Çıkarıldı , Neler Çıkabilir ? başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. 2020 TYT ve AYT Biyoloji Neler Çıkarıldı , Neler Çıkabilir ? izle, 2020 TYT ve AYT Biyoloji Neler Çıkarıldı , Neler Çıkabilir ? öğren, 2020 TYT ve AYT Biyoloji Neler Çıkarıldı , Neler Çıkabilir ? hazırlan, 2020 TYT ve AYT Biyoloji Neler Çıkarıldı , Neler Çıkabilir ? çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-03-29 19:29:25

Anahtar Kelimeler: “Senin Biyolojin”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

25 Yorum

  1. Hocam ben bir mezunum ve sizin nerdeyse tüm videolarınızı dinleyerek gittim bu sene. Size bir sorum olacak sizce bu sene ayt de, tyt den soru alıp koyma gibi bi şey yapabilirler mi? Örneğin kalıtım gibi… çünkü ygs lys sisteminde nerdeyse her sene geliyordu. Şimdi eksilen konularda 1 tane de olsa koyma gibi bir olasılığı var mı?

  2. Hocam sizi çok severim fikirlerinize de saygı duyarım ama dangalak tayfa haklı bence. En maksimumundan düşünsek ÖSYM 3 genden proteine 2 ekoloji 1 fotosentez gönderse 7 sistem sormak durumunda kalıyor. Bu belirttiğim soru sayısı en tavan ve siz de hak verirsiniz ki bu kadar göndermeyecektir. O zaman 8 hatta 9 sistemin de yani kısacası tüm sistemlerin sorulma ihtimali bile doğuyor. Naçizane fikrimi belirtmek istedim, seviliyorsunuz 🙂

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: