Behzat RasuliMatematik

2020 TYT AYT Dijital Deneme Sınavılarımız (PDF)Bu videoda sizlere 2020 TYT AYT dijital deneme sınavlarımız hakkında merak etmiş olabileceklerinizi, nasıl kayıt olacağınızı, nasıl sınavı uygulayacağınızı, videolarınızı nasıl izleyeceğinizi anlatmaya çalıştım.
Yanıtlamayı unuttuğum sorularınız varsa bu sınavlarla ilgili, yourm bölümüne yazabilirsiniz.
Sevgiler
2020 TYT-AYT Dijital Deneme Sınavımız: http://bit.ly/2Lbpedv
Ücretsiz İşlem Yeteneği Dersimiz: http://bit.ly/hkislem
Ücretsiz Tam Sayılar Dersimiz: http://bit.ly/hktamsayilar
Tüm Derslerimiz: http://bit.ly/hayalkurun
Kitap ve Video Paketlerimiz: http://bit.ly/barisayhanyayinlari

https://www.instagram.com/behzatrasuli
https://www.instagram.com/baris.ayhan
https://www.instagram.com/hayalkurun
https://www.instagram.com/barisayhanyayinlari

#tyt #ayt #kaf #behzatrasuli #hayalkurun

source

Etiketler

İlgili Videolar

43 Yorum

  1. Eski günleri hatırladım hocam. Performans sınavları vardı önüme temiz kağıtlar alırdım ,Google Forms'a cevapları girerdik ,belli saatlerde oluyordu bir de listeler de notlar falan.Şimdi de ona benzer bir şey yapmışsınız.Sizlere teşekkür ediyorum ,bu sene sınava girecek arkadaşlara da başarılar diliyorum.

  2. Aşağıda boş yorum yapan arkadaşlar ben uzun yazmayı sevmem kısa ve öz yazayım para tuzağı olsa Behzat hocanın yaptıkları birkaç konuyu bedava yayınlıyor bir fikri olmayan alıp almama konusunda tereddütü olanlar o videoyu izleyebilir boş yorum yaparak algı oluşturmayın adam size kafanıza silah mı dayıyor alın diye bu boş yorumları yapanlar zaten kafı almayanlar eleştirebilirsiniz o ayrı ama sizinki eleştiri değil almadığınız bir şeye çamur atmak

  3. hocam instagram engelimi kaldırır mısınız lütfen ne yaptığımı hatırlamıyorum ama yine de özür dilerim. bu sene tekrar sizinle çalışacağım ve neler yapacağımızı takip etmek zorundayım.
    kullanıcı adım: alp_95

  4. Kral bu işi hakkıyla yapıyorsunuz ama neden kafları yüksek oranda yenileyip en azından mat 1 kısmını osymye yakın ve gerçek anlamda hazırlıklı yapmıyorsunuz.
    Barış hocamın ygs zamanına çok başarılı olduğuna, keza ezberci matematiğe sizinle birlikte de baştan aşağı karşı çıktığına şahit olduk. Ama bu yeni nesil soru belası çok başka hocam, 3-5 dakika sürüyor bir soruyu çözmek. nasıl yaklaşmamız gerektiğini bilmediğimiz rutin olmayan problemler de cabası. Bunu bı dikkate alın hocam on numara çalışma sisteminiz varken ÖSYM'nin içinden neden geçmeyelim ?

  5. Hocam 11 de kampı kullandım 12 de deneme setini kullandım ve 12 de kullandığım da 11 deki deneme sorularının benzeriydi hatta çoğu geometri sorusu aynısıydı o yüzden almak konusunda kararsızım bu sene mezuna kaldım ve yine soruların değişip değişmediğini bilmiyorum sorular aynı mı cevaplarsanız sevinirim 🙂

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: