Ertan Sinan ŞahinFizik

2020 Sıralama Tahminleri – YÖK Kontenjan Değişiklikleri – Canlı Yayın

Universkop ekibinden Ekin Berkyürek’le birlikte 2020-YKS sonrasını konuşuyoruz. Sıralama tahminleri ve YÖK’ün kontenjan değişiklikleri ana başlıklarımız arasında.


https://ertansinansahin.com/
https://instagram.com/ertansinansahin

https://universkop.com/
https://www.instagram.com/universkop/
https://www.youtube.com/universkop/

2020 Sıralama Tahminleri – YÖK Kontenjan Değişiklikleri – Canlı Yayın başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. 2020 Sıralama Tahminleri – YÖK Kontenjan Değişiklikleri – Canlı Yayın izle, 2020 Sıralama Tahminleri – YÖK Kontenjan Değişiklikleri – Canlı Yayın öğren, 2020 Sıralama Tahminleri – YÖK Kontenjan Değişiklikleri – Canlı Yayın hazırlan, 2020 Sıralama Tahminleri – YÖK Kontenjan Değişiklikleri – Canlı Yayın çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2020-07-08 22:50:42

Anahtar Kelimeler: ertan sinan şahin

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

14 Yorum

  1. hocam bahsettiğinizden çok daha farklı olacağını düşünüyorum, yarım saatlik bir süre artışı benim tytde 5-10 net daha fazla yapmamı sağlıyor üstüne bir de ayt bariz bir şekilde geçen seneden daha kolaydı. Geçen seneki manyetizma soruları nerede bu seneki elektrik manyetizma soruları nerede. Geometri deseniz tyt düzeyinde sorular barındırıyordu. LTİ yüksek puan yapan öğrencilerde eleyiciliği düşük ve zorlanmadan yapılan konular olsa da geçen seneki soruların yapılabilirlik grafiği incelendiğinde en kolay lti sorusu bile en az yapılan sorular arasında, dolayısıyla düşük puanlarda bu konuların sağladığı eleyicilik de yok bu sene. Biyoloji zordu deniliyor bu sene zor 3 soru varsa geçen sene 1 soru vardı burada da bu senenin lehine önemli bir fark olacağını düşünmüyorum. Yani bu farkın matematikten 3 net düşürerek anlaşılacağını zannetmiyorum eğer sınav geçen seneyle aynı seviyede olsaydı söylediğiniz anlamlı olurdu. 2019 2018den daha zor olmasına rağmen sıralamalar geriye gitti, sırf sisteme alışılması bu denli etki ediyorken aytnin daha kolay tytnin daha uzun olması ve sisteme daha fazla alışılmasıyla birlikte bence çok daha fazla negatif anlamda oynama olacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: