Bütün Derslerİsem Yayıncılık

15) KPSS Matematik – Ebob Ekok 1 – Alper Keskin (2018)

www.isemkitap.com ‘dan Alper Keskin’in usta kaleminden çıkan ve ders videoları ile paralel şekilde giden Matematik video ders notları , Evveliyat Matematik konu anlatımı ve soru bankası için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

https://www.isemkitap.com/kitap/sinavlara-hazirlik-133/isem-yayincilik-evveliyat-kpss-matematik-video-ders-notlari-2018

https://www.isemkitap.com/kitap/sinavlara-hazirlik-133/isem-yayincilik-evveliyat-kpss-matematik-konu-anlatimli-2018

15) KPSS Matematik – Ebob Ekok 1 – Alper Keskin (2018) başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. 15) KPSS Matematik – Ebob Ekok 1 – Alper Keskin (2018) izle, 15) KPSS Matematik – Ebob Ekok 1 – Alper Keskin (2018) öğren, 15) KPSS Matematik – Ebob Ekok 1 – Alper Keskin (2018) hazırlan, 15) KPSS Matematik – Ebob Ekok 1 – Alper Keskin (2018) çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2017-10-09 10:46:37

Anahtar Kelimeler: “İsem Yayıncılık”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

5 Yorum

  1. Youtubede ki tüm hocaların videoları açıp teker teker baktım sizden iyi bu konuyu anlatan yok hocam malesef çoğu hoca matematiği sanki ezber dersi gibi anlatmış siz ise tane tane mantığını vurgulayarak anlatıyorsunuz youtube sektöründe ki en iyi hoca bana göre sizsiniz emekler içinde çok teşekkür ederiz.

  2. Hocam ne kadar güzel anlatıyorsunuz. Bir çok hocadan dinledim hepsi aynı şeyi anlatıyor dinlediklerim de iyi hocalar ama siz anlatınca ancak anlıyorum. Bir başka anlatıyorsunuz çözemedim:) sizi bulduğum çok iyi oldu şu yorumları okuyanlara söyleyecek tek sözüm var tereddüt etmeden dinleyebilirler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: