KimyaKimya Adası

11. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı + Pdf (2. Bölüm)

Merhaba, yaklaşan yazılılar öncesinde prova yapmak faydalı olabilir. Size başarılar diliyorum. pdf için linke tıklayabilirsiniz.
https://drive.google.com/open?id=1m7BQwRq4_hPA-wqfq2BogLO0wwFR2Jxv

11. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı + Pdf (2. Bölüm) başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. 11. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı + Pdf (2. Bölüm) izle, 11. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı + Pdf (2. Bölüm) öğren, 11. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı + Pdf (2. Bölüm) hazırlan, 11. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı + Pdf (2. Bölüm) çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2019-12-25 19:45:25

Anahtar Kelimeler: “Kimya Adası”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

14 Yorum

  1. Hocam elektrokimya kısmına geldim mezunum organigi geçen sene sizin playlistten izledim elektrokimyanin yeni konu anlatım videolarına başladım çok güzel olmuş ama yakında organige gecerim tahmini ne zaman yeni organik videolarıni tamamen çekmiş olursunuz?

  2. Hocam kitap çıkarmanıza, emeklerinizin karşılığını görmeye başladığınıza o kadar çok sevindim ki.. İşinizi iyi yapmanız bizlere ilham oluyor. Çok ama çok teşekkür ederimmm. Allah razı olsun, yar ve yardımcınız olsun.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: