BiyolojiSelin Hoca

1) Sinir Sistemi – KOZ Biyoloji Soru Çözümü

KOZ Serisi’nde soruların tamamı bana aittir. KOZ Serisi ile farklı zorluk seviyelerinde karışık sorular çözebileceksiniz. Belirtilen çözme süreleri ile PDF’de yer alan soruları ne kadar sürede çözmeniz gerektiği yazılarak soru çözerken hızlı olmanız amaçlanmıştır. Her sorunun altında yer alan seçenek işaretleme alanı ile de gerçek sınav formatında kendinizi sınayabileceksiniz. Ve her PDF’nin sonunda yer alan Doğru, Yanlış ve Net sayınızı yazarak da kendi değerlendirmenizi not alabileceksiniz.

Her konunun soru çözümlerine Selin Hoca YouTube kanalından ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. PDF’ler de tamamen ücretsizdir. Yeni soru çözüm PDF’leri eklendikçe kanala da yeni videolar yüklenecektir. Takipte kalın…

► Ücretsiz abonelik için: http://bit.ly/SelinHoca

Yeni videolardan anında haberdar olmak için abone olmayı ve zile tıklamayı unutmayın

► Beni Instagram’dan takip edin: http://bit.ly/selinhoca_insta

► Beni Twitter’dan takip edin: http://bit.ly/sh_twit

► Web sitesi ve tüm ders notları için: http://bit.ly/selinhoca_web

► Selin Hoca Android uygulamasını indir: http://bit.ly/shmobil
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

TYT Konuları: http://bit.ly/tytkonulari

AYT Konuları: http://bit.ly/aytkonulari

BİYOKAMP TYT: http://bit.ly/biyokamptyt

BİYOKAMP AYT: http://bit.ly/biyokampayt

SON PROVA TYT Biyoloji Denemesi: http://bit.ly/sonprovatyt

SON PROVA AYT Biyoloji Denemesi: http://bit.ly/sonprovaayt

Rehberlik: http://bit.ly/ozgerehberlik

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

► İstek ve önerileriniz için: selinhocabiyoloji@gmail.com

#yks #biyoloji #soruçözümü

1) Sinir Sistemi – KOZ Biyoloji Soru Çözümü başlıklı bu ders videosu yedi24dersteyiz.com farkıyla anında yayında. 1) Sinir Sistemi – KOZ Biyoloji Soru Çözümü izle, 1) Sinir Sistemi – KOZ Biyoloji Soru Çözümü öğren, 1) Sinir Sistemi – KOZ Biyoloji Soru Çözümü hazırlan, 1) Sinir Sistemi – KOZ Biyoloji Soru Çözümü çalış

Orjinal İçerik (Video Kaynağı)

Video Tarihi: 2019-10-28 16:00:07

Anahtar Kelimeler: “selin hoca”

Tüm dersler, TYT, KPSS, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise, AÖF, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ile tüm açık öğretim fakültelerinde ders geçme ve sınava hazırlık amacıyla eklenmiş bu videolar geleceğinizi şekillendirir. Lütfen sitemize üye olun ve arkadaşlarınıza önerin. Eklenmesini istediğiniz ders, bölüm ya da konu var ise bize ulaşın linkini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Videolar

20 Yorum

  1. Hocam mezunum, sayısalcıyım, Biyolojiden nefret ediyorum. Sabahtan akşama kadar fizik matematik geometri çalışsam sıkılmam ama biyolojiye 1 saat bile bakınca darlanıyorum. 1 haftadır sadece biyoloji ve dilbilgisi çalışıyorum halen daha düzgün bişe öğrenemedim. Yapamam diye bi ön yargım yok yaparım ama sözel derslere nasıl çalışılmalı bilmiyorum. Meslek lisesi çıkışlıyım fen dersleri görmedik fizik kimya çalışınca anlayıp yapabiliyorum ama biyoloji bana çok ters terimleri falan bile düzgün bilmiyorum. O yüzden öok sıkıntı yaşıyorum, mesela konuya çalışıyorum ezberlemeye çalışıyorum ama ezberlediğim terimleri daha önce hiç duymamışım ne anlama geldikleriyle beraber ezberleyince daha sonra hatırlamak çok zor oluyor. Ben bu biyolojiyi nasıl halledebilirim?
    Ezber yapmayı sevmiyorum işin temel mantığını öğrenmem lazım biyoloji de bunu yapabilmem mümkün mü? Yoksa biyoloji sadece ezberden mi ibaret? İyi bir üniversite de bilgisayar mühendisliği istiyorum o yüzden biyoloji de yapmam şart.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: